Albayrak'tan yeni anayasa açıklaması!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, anayasa değişikliğine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Albayrak'tan yeni anayasa açıklaması!
Albayrak'tan yeni anayasa açıklaması!
GİRİŞ 21.01.2017 11:49 GÜNCELLEME 21.01.2017 11:49
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak, anayasa değişikliği teklifinin yasalaşmasına ilişkin "Milletimiz de inşallah istikrarsızlıkların tarihe gömülmesine, milli iradenin yegane karar verici olmasına, Yeni Türkiye'ye EVET diyecek." dedi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, anayasa değişikliği teklifinin referandum aralığında kabul edilerek yasalaşmasına ilişkin, "Şimdi söz milletimizde. Milletimiz de inşallah istikrarsızlıkların tarihe gömülmesine, milli iradenin yegane karar verici olmasına, Yeni Türkiye'ye EVET diyecek." değerlendirmesinde bulundu.

Bakan Albayrak, twitter hesabından yaptığı açıklamada, milletin hak ettiği güçlü yönetim sistemini sağlayacak anayasa değişikliği için Meclis'in görevini yaptığını belirtti.

Albayrak, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Hamdolsun Şimdi söz milletimizde. Milletimiz de inşallah istikrarsızlıkların tarihe gömülmesine, milli iradenin yegane karar verici olmasına, Yeni Türkiye'ye EVET diyecek. Bu ideal için, Mecliste fedakarca emek sarf eden ve bir tarihi sorumluluğu omuzlayan, AK Parti Grubumuzu ve MHP Grubu'nu tebrik ediyorum."

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
yeni anayasa
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Ramo 3 yıl önce Şikayet Et
    İnşaAllah durmak yok yola devam.
    Cevapla