Milli otonun üretimi için para ondan

Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, milli otomobile finansman için çalıştıklarını açıkladı.

Milli otonun üretimi için para ondan
Milli otonun üretimi için para ondan
GİRİŞ 28.11.2017 12:25 GÜNCELLEME 28.11.2017 12:25
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, mega projelere verdikleri desteklere bir yenisi ekledi. Şimdiye kadar verdikleri desteğin 3.5 milyar doları bulduğunu belirten Mehmet Emin Özcan, milli otomobile de finansman desteği sağlayacaklarını açıkladı.  Özcan ABD’de devam eden Hakan Atilla davası için de, “Haksız bir dava olduğunu düşünüyorum. Bu bir siyasi dava” diye konuştu.

Düzenlediği basın toplantısında gündeme ve Vakıfbank’a ait bilgiler paylaşan Mehmet Emin Özcan, dijital alan öncü bankalardan biri olacaklarını ifade ederek, “Mobil bankacılıkta 2 milyonu aşkın müşterimiz var. Teknolojik alt yapımız çok güçlü” dedi.

Aralık ayında Ümrüniye’de yeni genel müdürlük binasını taşınacaklarını söyleyen Özcan, binanın 50 bin metrekare ve kiralık olduğunu belirtti. Öscan, “Ankara’da 2, İstanbul’da 6 genel müdürlük binamız vardı. Şimdi hepsini tek çatı altında toplamış oluyoruz” 

YORUMLAR 2
  • memo 6 yıl önce Şikayet Et
    projenin ölü doğm olasılığı yüksek,bkın cep telefonuna yerlisi vr ama herkesde ithal telefonlar,vatandaştaki bu yabancı hayranlığı bitirilmelidir.
    Cevapla
  • Acar 6 yıl önce Şikayet Et
    O kadar para harcanacak fiat gibi bir marka olmasın alman otomobil kalite standardından aşşağıda olursa yazık olur o kadar eğeme. Allah utandırmasın. Umarım iyi bir ürün çıkar ortaya. Şimdiden başarılar diliyorum
    Cevapla