6 bin TL maaş ile Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay alımı yapıyor!

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Öğretmen ve Mühendis Sınıfı Muvazzaf Subay alımı için düğmeye bastı. Aday için son başvuru tarihini 25 Ağustos 2019 saat 23.59 olarak açıklayan Dz.K.K.lığı, E- Devlet üzerinden ön başvuru alımına devam ediyor. İşte Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Öğretmen ve Mühendis Sınıfı Muvazzaf Subay alımı içi başvuru şartları ve diğer tüm detaylar...

6 bin TL maaş ile Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay alımı yapıyor!
6 bin TL maaş ile Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay alımı yapıyor!
GİRİŞ 24.08.2019 17:39 GÜNCELLEME 24.08.2019 17:40

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Öğretmen ve Mühendis Sınıfı Muvazzaf Subay alımı için duyuru yayınladı. Aday için ön başvuru tarihini açıklayan Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, resmi sitesi üzerinde başvuru şartlarını ve Başvuru Kılavuzunu yayınladı. 

 

 

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI ÖĞRETMEN VE MÜHENDİS SINIFI MUVAZZAF SUBAY ALIMI İÇİN SON BAŞVURU NE ZAMAN?

Dz.K.K.lığına Dış Kaynaktan Öğretmen ve Mühendis Sınıfı Muvazzaf Subay alımı için son ön başvuru tarihini 25 Ağustos 2019 olarak açıkladı. Ön başvuruyu yapmak isteyen adayların E- Devlet üzerinde giriş yaparak başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

 

 

E- DEVLET ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPABİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

BAŞVURU KILAVUZUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI ÖĞRETMEN VE MÜHENDİS SINIFI MUVAZZAF SUBAY ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI!

1. Deniz Kuvvetleri Komutanlığına Dış Kaynaktan ÖĞRETMEN VE MÜHENDİS SINIFI Muvazzaf Subay Temini maksadıyla başvuru kılavuzunda belirtilen esaslara göre ön başvuru alımına başlanmıştır. Ön başvuru sadece ERKEK ADAYLAR tarafından yapılabilecektir. Ön başvuru için son tarih 25 Ağustos 2019 (saat 23.59) 'dur.

2. Başvuru şartlarını taşıyan 2018 veya 2019 yılları KPSS P3 Lisans Puanı(her iki yılda da sınava katılmış olanların en yüksek puanı esas alınacaktır.) en az 60 olan ve başvuru kılavuzunda istenen yabancı dil sınav notu olan adaylardan kontenjanın en fazla 10 katına kadar aday seçim aşamalarına davet edilecektir. 2017 Yılı KPSS Puanı kabul edilmeyecektir.

3. Başvuru kılavuzunda yer alan YDS notuna denk yabancı dil sınav notu olan adayların sınav notu belgelerini başvuru ekranında kurs bilgileri alanından yüklemeleri gerekmektedir. Belgelerini sisteme yüklemeyen adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

4. Mezuniyet akademik not ortalaması 2,75 (4 'lük sistemde) ve üzerinde olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

5. Şehit/gazi eş ve çocukları ilgili kurumdan alınmış onaylı belgelerini başvuru ekranında Şehit/Gazi yakını bilgilerinden yüklemesi gerekmektedir.

6. Giriş koşullarını taşıyan şehit gazi eş ve çocukları, başvuru kılavuzunda belirtilen şartları taşımak ve sınav/seçim aşamalarında başarılı olmak şartıyla şehit ve gazi gazi kontenjanı dâhilinde değerlendirilecek, bu adaylar arasında yapılacak başarı sıralamasına göre kontenjanın yüzde beşine kadarı temin edilecektir. Şehit ve gazi kontenjanına giremeyen adaylar diğer adayların başarı sıralamasına dahil edilecektir.

SEÇİM AŞAMASI FAALİYETLERİ NELERDİR?

(1) Evrak Kontrol,
(2) Fiziki Değerlendirme,
(3) Kişilik Değerlendirme Testi,
(4) Fiziki Yeterlilik Testi (Spor),
(5) Mülakat,
(6) Sağlık Muayenesi,
(7) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması.

ETİKETLER
personel alımı
YAZDIR