Camideki hısızları çorap kokusu yakalattı

Gümüşhane ve Trabzon'da çeşitli hırsızlık olaylarına karıştıktan sonra Ordu'ya gelen ve dinlenmek için girdikleri camide uyuyakalan 3 kişi bakın nasıl yakalandı.

Camideki hısızları çorap kokusu yakalattı
Camideki hısızları çorap kokusu yakalattı
GİRİŞ 06.12.2011 11:36 GÜNCELLEME 06.12.2011 11:36

Gümüşhane ve Trabzon'da çeşitli hırsızlık olaylarına karıştıktan sonra Ordu'ya gelen ve dinlenmek için girdikleri camide uyuyakalan 3 kişi, çorap kokusunu fark eden imamın ihbarı üzerine yakalandı.

Kent merkezindeki bir camide imam olarak görev yapan Murat Sivrikaya, akşam son kontrollerini yapmak için girdiği camide ağır bir çorap kokusu aldı.

Caminin üst katına çıkan Sivrikaya, burada uyuyan 3 kişiyle karşılaştı. Sivrikaya, söz konusu kişileri uyandırmak istediğinde bu kişilerin kendisine tornavida çekmesi üzerine camiden çıkıp durumu güvenlik güçlerine bildirdi.

Olay yerine giden ekipler tarafından yakalanan 3 kişinin yapılan sorgulamasında, Gümüşhane ile Trabzon'da çeşitli hırsızlık olaylarına karıştıkları belirlenirken, şüpheli Suat Ş. (20), Emre A. (19) ve Yıldırım D. (19) gözaltına alındı.

Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemede ise şüphelilerin beraberindeki çantadan bir kurusıkı tabanca, kar maskesi, tornavida ve bazı kesici aletler ile bir miktar para ele geçirildi.

Şüpheli 3 kişi ilk ifadelerinin ardından Gümüşhane'ye gönderildi.

KAYNAK: AA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR