THY'den maaş açıklaması: 'Spekülasyonlar gerçeği yansıtmamaktadır'

Sosyal medya organlarında yer alan maaş iddialarıyla ilgili THY'den açıklama geldi.

THY'den maaş açıklaması: 'Spekülasyonlar gerçeği yansıtmamaktadır'
THY'den maaş açıklaması: 'Spekülasyonlar gerçeği yansıtmamaktadır'
GİRİŞ 11.07.2024 11:22 GÜNCELLEME 11.07.2024 11:22
Bu Habere 33 Yorum Yapılmış

 THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, "Son dönem kimi medya organlarında yer bulan Türk Hava Yolları’nın yönetim kadrosu maaşları ile ilgili spekülasyonlar gerçeği yansıtmamakla birlikte, markamızın her geçen gün yükselmekte olan değerini zedeleme amacı güden, maksatlı bir girişimdir." açıklamasını yaptı.

Türk Hava yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, sosyal medyadan yayınladığı mesajda, "Son dönem kimi medya organlarında yer bulan Türk Hava Yolları’nın yönetim kadrosu maaşları ile ilgili spekülasyonlar gerçeği yansıtmamakla birlikte, markamızın her geçen gün yükselmekte olan değerini zedeleme amacı güden, maksatlı bir girişimdir.

Yönetim kadromuz için herhangi bir maaş düzenlemesi sağlanmamış olup, geri kalan personel maaşlarında mevcut Toplu İş Sözleşmesi uyarınca gerekli düzenleme gerçekleştirilmiştir. Ülkemizin önde gelen milli değerlerinden olan markamızın bu tür spekülasyonlara mevzu edilmesini üzüntü ile karşılamaktayız." açıklamasında bulundu.

 

 

Ekrem Öztürk Haber7.com - Teknoloji Editörü
Haber 7 - Ekrem Öztürk

Editör Hakkında

1995 yılında doğdu, İstanbul'da yaşıyor. Gelişim Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden 2021 yılında mezun oldu. 6 yıldır metin yazarlığı yapmakta ve bu süreçte kendisinin bilim kurgu, kişisel gelişim alanlarında yazdığı üç kitabı bulunmaktadır. Belirli zamanlarda toplumu ilgilendiren güncel konuları özgün bir bakış açısıyla ele aldığı makaleler yazmaktadır. Meslek hayatına ise Haber7.com'da "Teknoloji Editörü" olarak devam etmektedir. Ayrıca günümüz insan ilişkilerinde saygının ve empatinin çok büyük bir güç olduğuna inanmaktadır.
YORUMLAR 33
 • DELİ BİLİR 4 gün önce Şikayet Et
  Sevgili TÜRK HAVA YOLLARI yetkili yapmış olduğunuz açıklama yumuşak olmuş ben şimdi yazıyorum benim yazdığımı buradan al bütün yayını davet ederek OKU ''TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİMİZİN KURUCUSU MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜMÜZÜN , SİLAH ARKADAŞLARININ ve ŞEHİTLERİMİZİN KANIYLA CANIYLA VAR ETTİĞİ VATAN TOPRAKLARIMIZIN DÜNYA ,da YÜZAKI kuruma karşı HAÇLI SİYONİST İTT' leri HAVLAMIŞ diyerek oku
  Cevapla
 • Tehluke 4 gün önce Şikayet Et
  Karşi cenaha sen deyince hemen mahkemeye vuruyorlar ne acidir kabul ediyorlar bizelere yapmadklarını kalmadı bir kere ceza aldiklarini görmedik.
  Cevapla
 • ömer 4 gün önce Şikayet Et
  yalan haber yapanı CEZALANDIRMADIKÇA bu sorun çözülmez,
  Cevapla
 • Adnan 4 gün önce Şikayet Et
  Dünyanın hiç bir yerinde bu kadar vatan haini yoktur
  Cevapla
 • Kerim 4 gün önce Şikayet Et
  Onlar vatan haini değil çünkü vatanları burası değil
  Cevapla
 • Misafir 4 gün önce Şikayet Et
  Onlar hep ÇAMUR ATACAK, Siz SAVUNMADA MI KALACAKSINIZ. Bu kadar kolay ve basit mi bu işler...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle