THY'den Kurban Bayramı kararı

Türk Hava Yolları, bayram tatili boyunca ilave talebi karşılamak adına ek seferler düzenledi. Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün yoğun gayret sarf ettiklerini belirtti.

THY'den Kurban Bayramı kararı
THY'den Kurban Bayramı kararı
GİRİŞ 15.06.2024 21:54 GÜNCELLEME 15.06.2024 21:54
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, uçuşların zamanında kalkışına yönelik büyük gayret sergilendiğinin altını çizdi.

Avrupa’da yaşanan hava sahası yoğunlukları nedeniyle seferlerde zaman zaman gecikmelerin yaşanabildiğini belirtti.

"SÜRECİ MİNİMİZE ETMEK ADINA YETKİLİ EKİPLERİMİZ BİLFİİL ÇALIŞMAKTA"

Üstün açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Yolcularının memnuniyetini daima odak noktası alan bayrak taşıyıcı havayolumuz, Bayram tatili boyunca ilâve talebi karşılamak adına ek seferler düzenlemektedir.

Uçuşlarımızın zamanında kalkışına yönelik sergilediğimiz tüm gayrete rağmen, mevcut meteorolojik etkiler ve özellikle Avrupa’da yaşanan hava sahası yoğunlukları nedeniyle seferlerimize kalkışlarında slot uygulanmakta ve bu da zaman zaman gecikmelere neden olabilmektedir.

Süreci minimize etmek adına yetkili ekiplerimiz bilfiil çalışmakta olup, uçuşlarının güncel durumuyla ilgili olarak da yolcularımıza vakitlice ulaşmaktadırlar.

Bu oldukça yoğun Bayram trafiğinde, yolcularımızın uçuşlarını, Türk Hava Yolları kalitesinden zerre ödün vermeksizin icra etme gayretimizle kendilerine iyi uçuşlar diliyor, Kurban Bayramlarını tebrik ediyoruz." 

Erhan Ceylan Haber7.com - Editör
Haber 7 - Erhan Ceylan

Editör Hakkında

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin İşletme bölümünden mezun oldu. Yeni medyaya 2015 yılında adım attı. Yakın siyasi tarih, yönetim ve politik süreçlere olan ilgisi bu mesleğe başlamasındaki en önemli etken oldu. Sırasıyla Star, Güneş, Akşam ve A Haber'de gündem ve politika editörlüğü görevinde bulundu. Her türlü dezenformasyonun olduğu, Hakikat ötesi siyasetin (Post truth politics) yaşandığı günümüz dünyasında, tahrif edilen olguları savunmak, temiz bilgi aktarımına yardımcı olmak ve kamuoyunun dijital-medya okuryazarlığını geliştirmek üzere çaba gösteriyor. Dijital medya kariyeri Haber 7'de devam etmektedir.
YORUMLAR 9
 • Frankfurt am Main 1 ay önce Şikayet Et
  Yakit fiyatlari düstügüne göre, bilet fiyatlarinda da indirim bekliyoruz.
  Cevapla
 • Rrrr 1 ay önce Şikayet Et
  Türkiye tarihinin en bolluk dönemlerini yaşıyor yaşamayı bileme
  Cevapla
 • Mustafa Gülmez 1 ay önce Şikayet Et
  Türk hava yolları daha iyi yerlerde olabilir. Lâkin mevcut yapısı buna müsait değil. Birbirinden kiralama yoluyla hizmet alan şirketlere bölünmesi gerekir. Şirket oluşumları ise %60 varlık fonu %10 şahsi şirketler, %30 halka açık borsa İstanbul havalimanı Özelinde çalışanların sağlığı ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi için araştırma komisyonu kurulması gerekiyor.
  Cevapla
 • AtcosTr 1 ay önce Şikayet Et
  Hava sahası yoğunluğu değil sebep. Hava trafik kontrolörlerinin haklarını alabilmek için başlattıkları insiyatif almadan yani kitapta yazılı kurala göre çalışması. Daha önce kontrolörler kendi insiyatifleri becerileri dahilinde trafiği hızlandırıyordu. Artık yapmıyorlar
  Cevapla
 • Kurtuluş 1 ay önce Şikayet Et
  Bu gün Avm de ki kasa kuyruğunu gördüğümde bu milletin aç olduguna inanasım gelmedi
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle