A Milli Futbol Takımı'na 'Memleket İçin Söyle' sürprizi

Ülker, resmi sponsoru olduğu A Milli Futbol Takımı’na desteğini bu kez de çok özel bir projeye imza atarak veriyor.

A Milli Futbol Takımı'na 'Memleket İçin Söyle' sürprizi
A Milli Futbol Takımı'na 'Memleket İçin Söyle' sürprizi
GİRİŞ 12.06.2024 10:53 GÜNCELLEME 12.06.2024 11:53

Türk sporuna uzun yıllardır destek veren ve A Milli Takım’ın resmi sponsoru olan Ülker, 35 sanatçıyı 'Memleket İçin Söyle' konseptiyle bir araya getirdi. Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine birçok sanatçı tulum, bağlama, zurna, bateri, klarnet ve elektro gitar gibi farklı enstrümanlar eşliğinde marşa eşlik etti.

'Doğa İçin Çal' projesinin yapımcısı Fırat Çavaş’ın, benzer bir konseptle kurguladığı klip, her sanatçının kendi memleketinden seslendirdiği marşın dizelerin birleştirilmesiyle oluşturuldu. Ülker tarafından, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda A Milli Takım’a destek için yapılan ve dillere dolanan bu sene de 'Memleket Kalbimde' reklam filminde kullanılan marşın seslendirildiği klibin sonunda ay-yıldızlı formalarıyla ellerini kalplerine götüren sanatçılar sporculara yürekten destek verdi.

Özgür Gündüz Haber7.com - Editör
Haber 7 - Özgür Gündüz

Editör Hakkında

Konya Selçuk Üniversitesi’nden 2006 yılında mezun oldu. 16 yıllık gazeteci. Çeşitli dergi, gazete ve ajanslarda görev aldıktan sonra 2011 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok haber ve röportaja imza attı. Meslek hayatına Haber7.com’da 7 yıldır ekonomi editörü olarak devam etmektedir.