Selçuk Bayraktar'dan yatırım dolandırıcılığı uyarısı: Kesinlikle gerçek dışıdır

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabı üzerinden önemli bir açıklamada bulundu. Selçuk Bayraktar, Baykar'a yatırım yaparak gelir elde edileceğine ilişkin sahte ilanlar ve haberlerle ilgili vatandaşları uyardı.

GİRİŞ 11.06.2024 15:39 GÜNCELLEME 11.06.2024 16:15
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar'ın sosyal medya platformu 'X' üzerinden yaptığı paylaşım şu şekilde: 

"YATIRIM DOLANDIRICILIĞINA DİKKAT!

Bir süredir internet siteleri ve sosyal medya platformlarında, Baykar’a yatırım yaparak gelir elde edebileceğinize dair sahte ilanlar, haber benzeri içerikler ve videolar dolaşıma sokulduğunu görmekteyiz. Gerçekliği olmayan bu tür ilan, haber ve videolarda yapay zaka desteğiyle şahsıma aitmiş gibi duran konuşma ve görüntüler kullanılmaktadır. Bu açıklama, video ve röportajlar benzeri içerikler kesinlikle gerçek dışıdır ve dolandırıcılık amacıyla illegal bir şekilde yayılmaktadır.

Bir kez daha hatırlatmak isterim ki; halka açık bir şirket olmayan Baykar, hiçbir zaman yatırım teklifi ya da önerilerinde bulunmamaktadır.

Bu tarz dolandırıcılık girişimlerine yönelik olarak hukuki süreçlerimiz devam etmektedir. Tüm vatandaşlarımızdan bu tür içeriklere karşı dikkatli olmalarını ve itibar etmemelerini önemle rica ederim.

Kamuoyuna saygılarımla."

 

KAYNAK: HABER7
Emre Genç Haber7.com - Editör
Haber 7 - Emre Genç

Editör Hakkında

YORUMLAR 4
 • dikkat 2 hafta önce Şikayet Et
  baykara itibar suikastı yapılıyor. altında arkasında baykara sürekli saldıran pkk ile arası ile olan malum chp çevresi olabilir. istihbarat da araştırmalı. arkasından yine imamoğlunun iletişim ekibinden birileri çıkabilir. bunlarla mücadele için özel iletişim ve siber güvenlik bilgisi olan istihbarat ekibi kurulmalı. ak partiye ve savunma sanayi şirketlerine itibar saldırısı yapılıyor.
  Cevapla
 • Misafir 2 hafta önce Şikayet Et
  Facebook'a kaç defa şikayet ettim, kaldırmıyorlar.
  Cevapla
 • İsa AY 2 hafta önce Şikayet Et
  Devlet ile hesabımız olmadı olamazda; tam bir milliyetçi ülke sevdalısı,Allah işinizi rast getirsin
  Cevapla
 • Misafir 2 hafta önce Şikayet Et
  Evet sahtekarlar videosunu yapmışlar. Bizim hanım bile inandı bunlara. Onca ikazıma rağmen.
  Cevapla