MHP'den ekonomi hamlesi! Devlet Bahçeli duyurdu

MHP Lideri Devlet Bahçeli ekonomi gündemine ilişkin konuştu. Yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını duyuran Bahçeli, “Bu proje asgari refah seviyesinin endeks üzerinden hesaplanması ve ailelere gelir desteği projesidir" sözleriyle açıkladı.

GİRİŞ 11.06.2024 12:49 GÜNCELLEME 11.06.2024 13:50
Bu Habere 53 Yorum Yapılmış

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Gündeme dair değerlendirmeler yapan Bahçeli, ekonomiye ilişkin de yeni bir projeleri olduğunu duyurdu.

ASGARİ REFAH SEVİYESİ ENDEKS ÜZERİNDEN HESAPLANACAK

Parti olarak yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını söyleyen Bahçeli, "Bu proje asgari refah seviyesinin endeks üzerinden hesaplanması ve ailelere gelir desteği projesidir" dedi. Bahçeli, projenin aç, susuz kim varsa herkesle kucaklaşmayı hedef aldığını söyledi.

Bahçeli, proje hakkında şu bilgileri verdi:

"Milliyetçi Hareket Partisi değerli bir çalışmaya, değerli dava arkadaşlarımız ve uzmanlarımızla katkı sağlayarak, aynen diğer konularda olduğu gibi bir proje hazırlığı içine girmiştir. Bu proje asgari refah seviyesinin endeks üzerinden hesaplanması ve ailelere gelir desteği projesidir. Bu projenin hayata geçmesi için parti olarak üzerimize düşen çalışmayı, diğer partilerle olan diyaloğu ve hangi kesimden olursa olsun; aç, susuz, fukara, kim varsa hepsiyle kucaklaşmayı hedef alan bir çalışmadır. Allah hayırlı, uğurlu etsin."

KAYNAK: HABER7
Özgür Gündüz Haber7.com - Editör
Haber 7 - Özgür Gündüz

Editör Hakkında

Konya Selçuk Üniversitesi’nden 2006 yılında mezun oldu. 16 yıllık gazeteci. Çeşitli dergi, gazete ve ajanslarda görev aldıktan sonra 2011 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok haber ve röportaja imza attı. Meslek hayatına Haber7.com’da 7 yıldır ekonomi editörü olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 53
 • İa 2 hafta önce Şikayet Et
  3600 ve B Tipi uzman memurların özlük haklarının düzeltilmesi'nin sağlanması tesekkur sederiz.
  Cevapla
 • Serdengeçti 2 hafta önce Şikayet Et
  Adam gibi adam. Anadolumuzun harbi mert insanı. Seni çok seviyoruz Allah ömrüne bereket versin Devlet Başkanım.
  Cevapla
 • Cumhur 2 hafta önce Şikayet Et
  MHP aşırı derecede zamlanan ve milletin ödeyemediği sigorta primlerini düşürmesi için baskı yapmalıdır.
  Cevapla
 • Ahmet Turan 2 hafta önce Şikayet Et
  Allah hayırlı ömürler versin Reis...
  Cevapla
 • Misafir 2 hafta önce Şikayet Et
  çıraklık staj için adalet istiyoruz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle