Yıldız Holding’de yeni yapılanma: Perakende Grup Başkanlığı kurdu

Yıldız Holding, yeniden yapılanma çalışmaları kapsamında bünyesinde Perakende Grup Başkanlığı kurdu. İlgili birimin başına ise Şok Marketler CEO'su Uğur Demirel getirildi.

Yıldız Holding’de yeni yapılanma: Perakende Grup Başkanlığı kurdu
Yıldız Holding’de yeni yapılanma: Perakende Grup Başkanlığı kurdu
GİRİŞ 10.06.2024 15:40 GÜNCELLEME 10.06.2024 16:40

Yıldız Holding, yeniden yapılanma çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda holdingin bünyesinde Perakende Grup Başkanlığı kuruldu. İlgili birimin başına Şok Marketler CEO'su Uğur Demirel getirildi. Açıklamaya göre Demirel, mevcut görevlerini sürdürmeye devam edecek.

Şok Marketler tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklamada, Yıldız Holding ana iş kollarından olan perakende işlerinin daha etkin yönetilmesi, verimliliğinin artırılması ve grup şirketleri arasında daha güçlü bir sinerji oluşturmak amacıyla, Yıldız Holding bünyesinde "Perakende Grup Başkanlığı" oluşturulduğu duyuruldu.

Açıklamaya göre bu yeni yapı ile perakende operasyonlarının daha bütüncül ve koordineli bir şekilde yönetilmesi ve stratejik hedeflere daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşılmasına katkıda bulunulması amaçlandı.

Şok Marketler CEO'su Uğur Demirel, mevcut görevleri uhdesinde kalmak üzere, Yıldız Holding Perakende Grup Başkanı olarak atandı.

Özgür Gündüz Haber7.com - Editör
Haber 7 - Özgür Gündüz

Editör Hakkında

Konya Selçuk Üniversitesi’nden 2006 yılında mezun oldu. 16 yıllık gazeteci. Çeşitli dergi, gazete ve ajanslarda görev aldıktan sonra 2011 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok haber ve röportaja imza attı. Meslek hayatına Haber7.com’da 7 yıldır ekonomi editörü olarak devam etmektedir.