Togg'da sıfır faiz kampanyası uzatıldı

Türkiye'nin yerli ve milli doğuştan elektrikli otomobili Togg'u yüzde 0 faizle almak isteyenler için kampanya süresi uzatıldı.

GİRİŞ 22.05.2024 12:44 GÜNCELLEME 22.05.2024 12:53
Bu Habere 13 Yorum Yapılmış

Türkiye'nin doğuştan elektrikli yerli ve milli otomobiline ilgi her geçen gün artıyor. Yollarda ilgi odağı haline gelen Togg'da kampanya süresi uzatıldı.

Togg T10X akıllı cihazını almak isteyenler 26 Mayıs 2024 tarihine kadar 800 bin liraya kadar yüzde 0 faizli krediyi kullanabilecek.

Togg T10X, beklemeden, kurasız, hızlı teslimatla yeni sahiplerine verilecek.

Özgür Gündüz Haber7.com - Editör
Haber 7 - Özgür Gündüz

Editör Hakkında

Konya Selçuk Üniversitesi’nden 2006 yılında mezun oldu. 16 yıllık gazeteci. Çeşitli dergi, gazete ve ajanslarda görev aldıktan sonra 2011 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok haber ve röportaja imza attı. Meslek hayatına Haber7.com’da 7 yıldır ekonomi editörü olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 13
 • Mecit 1 ay önce Şikayet Et
  Banka yı kaldır aradan taksitleri direk sanan ödeyelim togg
  Cevapla
 • Misafir 1 ay önce Şikayet Et
  Cok uzamış
  Cevapla
 • şimdi 1 ay önce Şikayet Et
  süre biraz daha uzatılmalı
  Cevapla
 • Tahkik 1 ay önce Şikayet Et
  Hiç bir faiz oranı az yada küçük farketmez haramdır. Allah ve resulune isyandır Ee ne yapayım devlet yapıyor dersen o devletin sorunu. Sen kendi amelin den sorumlusun. İçki de satıyor iç diye zorlamıyor içsen günahı devlete değil. Bu millet ne kadar dinine bağlı kalsa da en ufak şeyde hemen isyan bayrağını çekiyor. Hesap veremezsiniz. Dünya hayatı kısa. Binmeyiver.
  Cevapla
 • Hamşesi 1 ay önce Şikayet Et
  Ücretin %70'ne 48 ay vade ile %0 faiz oranı talep ediyoruz.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle