Ergün Atalay yeniden TÜRK-İŞ Genel Başkanlığı'na seçildi

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) 24. Olağan Genel Kurulu'nda mevcut Genel Başkan Ergün Atalay, yeniden genel başkan seçildi.

Ergün Atalay yeniden TÜRK-İŞ Genel Başkanlığı'na seçildi
Ergün Atalay yeniden TÜRK-İŞ Genel Başkanlığı'na seçildi
GİRİŞ 02.12.2023 19:38 GÜNCELLEME 02.12.2023 19:38
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

TÜRK-İŞ 24'üncü Olağan Genel Kurulu, 30 Kasım- 2 Aralık 2023 tarihlerinde Ankara'da gerçekleşti. Genel Kurul, bugün yapılan seçimlerle son buldu. Oy verme işlemi saat 17.00'de sona erdi. 398 delege oy kullandı. Oyların 396'sı geçerli, 2'si de geçersiz sayıldı. Geçerli oyların tamamını alan Ergün Atalay, TÜRK-İŞ genel başkanlığı görevine yeniden seçildi.

TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu:

Hukuk ve Genel İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Pevrul Kavlak, Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ramazan Ağar, Eğitim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nazmi Irgat, Teşkilatlandırma İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Eyüp Alemdar.

KAYNAK: DHA
Ekrem Öztürk Haber7.com - Teknoloji Editörü
Haber 7 - Ekrem Öztürk

Editör Hakkında

1995 yılında doğdu, İstanbul'da yaşıyor. Gelişim Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden 2021 yılında mezun oldu. 6 yıldır metin yazarlığı yapmakta ve bu süreçte kendisinin bilim kurgu, kişisel gelişim alanlarında yazdığı üç kitabı bulunmaktadır. Belirli zamanlarda toplumu ilgilendiren güncel konuları özgün bir bakış açısıyla ele aldığı makaleler yazmaktadır. Meslek hayatına ise Haber7.com'da "Teknoloji Editörü" olarak devam etmektedir. Ayrıca günümüz insan ilişkilerinde saygının ve empatinin çok büyük bir güç olduğuna inanmaktadır.
YORUMLAR 2
  • Misafir 2 ay önce Şikayet Et
    bu zamana kadar ne yapmış ki bu yaştan sonra ne yapacak
    Cevapla
  • 18 06 2 ay önce Şikayet Et
    Aman sende hiç birisinin hiç bir halta Yaradıkları yok. Ancak sendika adı altında İşçi Camiasını Kandırarak Ağalık Yapıyorlar. Kapatın Gitsinler İşlerinin Başına. Boşuna İşçileri Sömürüp Yatmasınlar
    Cevapla