İDO ücretlerine dev zam yapıldı!

Bursa-İstanbul arasında ulaşım hizmeti veren İDO'nun bilet fiyatlarına zam geldi.

İDO ücretlerine dev zam yapıldı!
İDO ücretlerine dev zam yapıldı!
GİRİŞ 26.09.2023 19:52 GÜNCELLEME 26.09.2023 19:52
Bu Habere 12 Yorum Yapılmış

Yeni zamla birlikte daha önce 198 TL'ye İstanbul-Bursa seferi yapılabiliyorken, yeni fiyatlandırma ile birlikte bu fiyat en ucuz 248 TL'ye yükseltildi.

İDO ÜCRETLERİNE DEV ZAM YAPILDI

Öte yandan daha önce online satış kanalından 'PROMO' kategorisinde 198 TL'ye satılan biletler 'TÜKENDİ' olarak gözükürken, EKONOMİ kategorisinde daha önce en ucuz 201 TL'den satılan biletlerin fiyatı ise 248 TL'ye yükseltildi.

İDO'nun daha önce bilet fiyatlarında sabit bir fiyatlandırma sistemi yokken, 26 Eylül itibariyle 31 Aralık 2023'e kadar tüm bilet fiyatlarının sabit olarak 248 TL'ye yükseltildiği görülüyor.

ZAMLA BİRLİKTE BURSA'DAN İSTANBUL'A  EN UCUZ ULAŞIM ARACI BUDO OLDU

Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) Bursa'dan İstanbul'a deniz ulaşımında hala en ucuz ulaşım aracı.

BUDO'nun son yapılan zamla birlikte bilet fiyatları halen 175 TL olarak satışa sunuluyor.

Muhammet Arif Güreli Haber7.com - Editör
Haber 7 - Muhammet Arif Güreli

Editör Hakkında

1999 yılında İstanbul'un Ümraniye ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2022 yılında Üsküdar Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden dereceyle mezun oldu. İnternet Haberciliğine ilk olarak üniversite sıralarındayken kurduğu internet haber sitesiyle başladı. Kurduğu sitede, 1 yıl kadar sağlık, spor ve kültür kategorilerinde röportaj, özel haber ve analiz yazıları yazdı. Staj eğitimini ise Haber7.com'da tamamladı. Mezun olduğu 2022 yılından bugüne dek Haber7.com ailesinde başlıca gündem, siyaset, dünya, ekonomi kategorileri olmak üzere birçok özel haber, grafik ve video hazırladı. Hala Haber7.com ailesinde Gündem Editörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.
YORUMLAR 12
 • Ahmet 9 ay önce Şikayet Et
  Bu yeni zam değilki yaklaşık 6 aydır bu fiyattan gidiyoruz. İdo bileti 280 tl ye bile çıkardığı oldu. Siz biraz geri kalmışsınız bu haberde
  Cevapla
 • Yargıç 9 ay önce Şikayet Et
  Kıtalar arası yolculuk için, Gayet makul, Kafe de cam bardakta çayı 40 TL satıyorlar. Bir de sürekli Mazota zam geliyo. Küçük deniz otobüsü Yenikapı/ Bursa Güzelyalı arasında 3 ton mazot yakıyor. Ben sürekli kullanıyorum.
  Cevapla
 • Kurkorumalı necati 9 ay önce Şikayet Et
  Okadarda büyük değil herkesin alabileceği kadar.ufak ufak
  Cevapla
 • Misafir 9 ay önce Şikayet Et
  Çok dev sayılmaz, ist ank arası otobüs 300 tl olmuş
  Cevapla
 • Misafir 9 ay önce Şikayet Et
  İstanbul da iyiye giden bir şey var mı
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle