AK Parti'den emekliye zam açıklaması: Yasallaştıracağız

Son dakika... AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, orta vadeli ekonomi programı ve emeklilerle ilgili açıklamalarda bulundu.

AK Parti'den emekliye zam açıklaması: Yasallaştıracağız
AK Parti'den emekliye zam açıklaması: Yasallaştıracağız
GİRİŞ 21.09.2023 17:01 GÜNCELLEME 21.09.2023 17:13
Bu Habere 169 Yorum Yapılmış

Bir takım ziyaretlerde bulunmak ve partisinin düzenlediği “2023 Kars Şehir Buluşmaları”na katılmak üzere Kars’a gelen AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, orta vadeli ekonomi programı ve emeklilerle ilgili açıklamalarda bulundu.

İnsanların ekonomik düzeyini çok daha iyi bir noktaya hep birlikte taşıyacaklarını ifade eden Akbaşoğlu, orta vadeli programın sonunda kişi başına düşen milli geliri ise 14 bin, 15 bin dolarlara çıkaracak bir noktayı yakalayacaklarını belirtti.

Akbaşoğlu, emeklilerin beklentileri doğrultusunda, emeklilerin yüzünü güldürecek bir düzenlemeyi mecliste yasallaştıracaklarının müjdesini verdi.

AK Parti Kars İl Başkanlığını ziyaret eden AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, burada gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Akbaşoğlu, “Pandemi nedeniyle bütün dünyanın yapısında bir dalgalanma söz konusu oldu. Emtia fiyatları arttı. Ulaşım bir ara pandemi nedeniyle kesildi, kesintiye uğradı. 2 yıldan fazla süren pandeminin etkileri dünyada da büyük bir takım dalgalanmalara ve enflasyonun artmasına bunun da Türkiye’ye yansımasına sebebiyet verdi” dedi.

Fuat Öner Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - Fuat Öner

Editör Hakkında

1989 İstanbul doğumlu olan Fuat Öner, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi'nde İnternet Gazeteciliği - Yayıncılığı bölümünden ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Eğitimine Marmara Üniversitesi Sosyal Medya Yönetimi Yüksek Lisans bölümünde devam etmektedir. Medya sektörüne 2008 yılında adım atan Öner, Star TV ve Habertürk gazetelerinde çeşitli görevler üstlenmiştir. 2012 yılında Kanal7 Medya Grubu'na katılan Öner, halen Haber7.com'da 'Haber Şefi' olarak görevine devam etmektedir. Ayrıca, evli ve bir çocuk babasıdır.
YORUMLAR 169
 • dursun urluca 2 ay önce Şikayet Et
  eğer yasalaştıracaksanız . seyyanen zammı memur emeklisinede verecekseniz ve temmuz ağustos ve eylül aylarının zararıda telafi edilecekse sorun yok. değil yılbaşı zammıysa kastınız martta kimse gelmesin kapıma hakaret edip kovarım biline.
  Cevapla
 • Ali 2 ay önce Şikayet Et
  Ana baba Ağından korkan Müslüman Türk milleti yıllarca o emeklilerin ödediği primlerle ülke geçindi bir çoklarının maaşları ödendi şimdi de bu emeklileri dikkate almıyorsunuz yakarsa bu ülkeye emeklilerin ağı yakar
  Cevapla
 • Magdur 2 ay önce Şikayet Et
  Emekli Zammm bekliy orr
  Cevapla
 • Necattin 2 ay önce Şikayet Et
  Al birini vur ötekine.yalanda riyakarlikta yarış almış başını gidiyor.
  Cevapla
 • soner 2 ay önce Şikayet Et
  Bence emekliler 1-2 sene fedakarlık yapmalı. Kendilerini bu dünyaya değil, öbür tarafa hazırlasınlar
  Cevapla
 • Emekli 2 ay önce Şikayet Et
  Bu emeklilerin ödediği primlerle anası babası maaşı olan Soner okula giden Soner umarım en kötü emeklerden daha az maaşla hayatını sonlandırırsın
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle