Bakan Özhaseki: Afet konutları hızlıca vatandaşlara teslim edilecek

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, önceliklerinin afet bölgesindeki çalışmalar olduğunu belirterek, "İnşallah bu bölgelerdeki konutları hızlıca vatandaşlarımıza teslim edeceğiz" dedi.

Bakan Özhaseki: Afet konutları hızlıca vatandaşlara teslim edilecek
Bakan Özhaseki: Afet konutları hızlıca vatandaşlara teslim edilecek
GİRİŞ 07.06.2023 15:06 GÜNCELLEME 07.06.2023 15:06
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, bakan yardımcıları ve genel müdürlerle bir araya gelip, devam eden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Bakan Özhaseki, gerçekleştirdiği toplantılarda, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Emlak Konut Genel Müdürlüğü ile Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından derlenen sunumları dinleyip, istişarelerde bulundu.

Bakan Özhaseki, toplantılara dair konuşmasında, önceliklerinin afet bölgesindeki çalışmalar olduğunu belirterek, "İnşallah bu bölgelerdeki konutları hızlıca vatandaşlarımıza teslim edeceğiz. Yeni dönemde bütün mesai arkadaşlarımızla birlikte, sadece deprem bölgesindeki illerimize değil, tüm şehirlerimize değer katacak projeleri hayata geçireceğiz" dedi.

Özhaseki, şehirleri depreme karşı daha dayanıklı hale getirmek için İstanbul öncelikli olacak şekilde, Türkiye'de devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarına da ağırlık vereceklerini söyledi.

KAYNAK: DHA
Özgür Gündüz Haber7.com - Editör
Haber 7 - Özgür Gündüz
YORUMLAR 4
 • azi 3 ay önce Şikayet Et
  her 0lumlu seye bir kulp takiyorsunuz isinize bakin hazimsizlar
  Cevapla
 • Siyasetci YALANCI 3 ay önce Şikayet Et
  Garipleri milleti yöneticilere bile yaklaştırmayan bir sistem kurulmuş. Bürokrat siyasetci yonetici hep akıllı millet saf. Anlamaz ilkesini bitirin. Hala Akp de bile halkla ilişki yok secim zamanı sonra sı niye yok,,,, reis,,,,,, parti şikayet ve iş isteme gibi her halkı oyle görmemelisiniz. Sadece siz deyil millette vatana hizmet ilim buluş peşinde oldugunu bilin istedim
  Cevapla
 • Dua Al Emi 3 ay önce Şikayet Et
  Sayın bakanım konuttaki süper kar miktarlarıni biliyorsun. Bakalim Allah ve millet icinmi çalışacan yoksa mütahit ve yüksek kar miktarınamı taraf olup calişacaksin. Görecegiz. Bizde sana olan duamız kadar Ezanlar okunurken selalar verilirken secdede seherde BEDDUALARIMIZDA olur UNUTMA. BU TÜM BEYTÜL MALI YONETENLERE GEÇERLİ. Rabbim yolunuzu nefsinizi şaşırtmasın. Eyüp El Ensari Ve Niyaz
  Cevapla
 • Misafir 3 ay önce Şikayet Et
  Teslim edilecek yerine satılacak deseydi daha doğru olurdu!!!
  Cevapla