Benzine zam iddiası yalanlandı

Sektör temsilcilerinden alınan bilgiye göre, 26 Mayıs'tan itibaren benzine 75 kuruş zam yapılacağı haberlerinin doğru olmadığı ortaya çıktı.

Benzine zam iddiası yalanlandı
Benzine zam iddiası yalanlandı
GİRİŞ 25.05.2023 15:55 GÜNCELLEME 25.05.2023 15:56
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalganlanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. 

Bugün bazı haber siteleri ve televizyon ekranlarında benzinin litre fiyatına 26 Mayıs'tan itibaren geçerli olmak üzere yeni zam geleceği paylaşıldı. 

Konuyla ilgili konuşan sektör temsilcileri, haberleri yalanlayarak zam haberlerinin gerçeği yansıtmadığını belirttiler.

 

Özgür Gündüz Haber7.com - Editör
Haber 7 - Özgür Gündüz

Editör Hakkında

Konya Selçuk Üniversitesi’nden 2006 yılında mezun oldu. 16 yıllık gazeteci. Çeşitli dergi, gazete ve ajanslarda görev aldıktan sonra 2011 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok haber ve röportaja imza attı. Meslek hayatına Haber7.com’da 7 yıldır ekonomi editörü olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 3
 • Misafiraaa 9 ay önce Şikayet Et
  Yalan haber yapana ögle bir ceza verilmeliki sıkıyorsa bi daha yapsın.
  Cevapla
 • C.Türk 9 ay önce Şikayet Et
  İktidarı kötülemek İçin yapıyorlar!.. ama nafile 28 Mayıs'tan sonra O Zincirleme Zam Yapanların Ümüğü Sıkılacak..neye uğradıklarını Şaşıracaklar!
  Cevapla
 • misafir 9 ay önce Şikayet Et
  Hiç zam gelmiyordu hayret, iktidarı kötülemek için yükseltiyorlar demek. İndirince hükümet, çıkarırsa dış güçler. Sendeki de kafa.
  Cevapla