BİM’e “Yılın İtibarlı İş Ortağı” Ödülü

Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma iş birliğiyle gerçekleştirilen ve “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları”nın ödüllendirildiği B2B Excellence Awards'da BİM,Gıda/Mutfak kategorisinde ilk sırada yer alarak "Yılın İtibarlı İş Ortağı" oldu

BİM’e “Yılın İtibarlı İş Ortağı” Ödülü
BİM’e “Yılın İtibarlı İş Ortağı” Ödülü
GİRİŞ 25.05.2023 15:01 GÜNCELLEME 25.05.2023 15:01
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma iş birliğiyle 12 ilde, 20 sektörden iki bin sekiz yüz işletmeyle gerçekleştirilen ve toplam 70 bin dakikayı aşan araştırma Deloitte Türkiye’nin uzmanlığında değerlendiriliyor. Araştırma, markaların iş ortakları nezdindeki itibarını ölçüyor ve B2B Excellence endeksini oluşturuyor.

Çalışmanın sonucunda şirketler hizmet aldıkları B2B paydaşlarını “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” olarak belirliyor. 

Türkiye’de markaların B2B alandaki performansını kapsamlı bir araştırmayla ölçümleyen ilk endeks olan ve bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen B2B Excellence Awards'da BİM, Gıda/Mutfak kategorisinde ilk sırada yer alarak "Yılın İtibarlı İş Ortağı" ödülünün sahibi oldu.

Ocak ayında Marketing Türkiye ve Akademetre Research and Strategic Planning iş birliğiyle düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde de BİM, Discount Zincir Market kategorisinde “Yılın İtibarlısı” ödülünü kazanırken, BİM’ in kendi markalarından Dost, Süt ve Süt Ürünleri kategorisinde “Yılın İtibarlısı” seçilmişti.

Özgür Gündüz Haber7.com - Editör
Haber 7 - Özgür Gündüz

Editör Hakkında

Konya Selçuk Üniversitesi’nden 2006 yılında mezun oldu. 16 yıllık gazeteci. Çeşitli dergi, gazete ve ajanslarda görev aldıktan sonra 2011 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok haber ve röportaja imza attı. Meslek hayatına Haber7.com’da 7 yıldır ekonomi editörü olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 2
  • sakin 1 yıl önce Şikayet Et
    bim ve a101 millileştirilmelidir.Devlet tarım koparatifle uğraşmadan direk millileştirsin bu firmaları kökünden çözüm yerinde çözüm.Bu firma sahipleride teknoloji vs işlerinde geçsinler
    Cevapla
  • Uğur 1 yıl önce Şikayet Et
    Adamlara ceza veriyodunuz
    Cevapla