Migros'tan "Deprem Yardımlaşma Seferberliği" ile ihtiyaç bölgelerine destek

Migros, Sanal Market üzerinden alacağı bağış taleplerini tek bir konumda toplayarak özel araçlarla AFAD’ın belirlediği noktalara teslim edecek.

Migros'tan "Deprem Yardımlaşma Seferberliği" ile ihtiyaç bölgelerine destek
Migros'tan "Deprem Yardımlaşma Seferberliği" ile ihtiyaç bölgelerine destek
GİRİŞ 07.02.2023 17:55 GÜNCELLEME 07.02.2023 17:55
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Migros'tan yapılan açıklamaya göre, Migros, güney ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki depremlerden etkilenen vatandaşlar için yardım çalışmalarına hızla devam ediyor.

Depremlerin hemen ardından AFAD ve Kızılay koordinasyonunda, bölgedeki dağıtım merkezlerinden su, çay, şeker, bisküvi, hazır çorba gibi acil ihtiyaç malzemelerini taşıyan 12 tırı yola çıkaran Migros, Ticaret Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Afet Acil Sosyal Yardım’ın himayesinde başlatılan, depremden zarar gören vatandaşların öncelikli ihtiyaç ürünlerinin satılacağı Deprem Yardımlaşma Seferberliği’ne katıldı.

Böylelikle Migros, ihtiyaç bölgelerine tam destek sağlıyor.

Migros, Sanal Market üzerinden verilecek temel ihtiyaç malzemeleri siparişlerini, kar amacı olmayan indirilmiş özel bağış fiyatlarıyla deprem bölgesine ulaştıracak. Tüm bağışları tek bir konumda toplayarak, özel araçlar ile AFAD’ın belirlediği noktalara teslim edecek.

Migros’un deprem bölgesine yardım için hazırladığı temel gıda kolisi, bebek ve kadın hijyen ürünleri, ısıtıcı ve fener gibi ürünler Migros Sanal Market üzerinde hazırlanmış özel linkten sipariş verilebiliyor.

Ayrıca, bölgedeki iş ortaklarıyla sürekli iletişim halinde onlara yardımcı olan Migros, deprem bölgesindeki çalışanlarının da bu zorlu dönemi atlatabilmeleri için tam destek veriyor.

Detaylı bilgiye "https://www.migros.com.tr/deprem-yardimlasma-seferberligi-x-da7" adresinden ulaşılabiliyor.

Bağış yapılabilecek ürünler ise şöyle:

"Gıda kolisi 229,90 TL yerine bağış özel fiyatı 199,90 TL, bebek bez çeşitleri 88,50 TL yerine bağış özel fiyatı 78,45 TL, ıslak mendil 45'li 5 TL yerine bağış özel fiyatı 4,40 TL, hijyenik ped çeşitleri 8,50 TL yerine bağış özel fiyatı 7 TL, fanlı ısıtıcı 399,90 TL yerine bağış özel fiyatı 319,90 TL, dik ısıtıcı 729,90 TL yerine bağış özel fiyatı 589,90 TL, askılı fener 49 TL yerine bağış özel fiyatı 45,90 TL."

Emrullah Koçin Haber7.com - Editör
Haber 7 - Emrullah Koçin
YORUMLAR 1
  • Levent 3 ay önce Şikayet Et
    Cokkk iyii ALLAH'A KURBAN bugün destek günüdür bugun YAAA HAKK GÜÇ VER DEVLETİME MİLLETİME HİZMET EDENLERE DESTEK OLANLARA DESTEK OLACAKKARA güç ver para ver döviz ver YAAA HAKKKKKKK GÜÇ VER
    Cevapla