Çocuklar ‘Turkcell Çocuk’ paketleriyle tatilin keyfini çıkarıyor

Turkcell, yarıyıl tatilinde internette zaman geçirecek 7 ila 15 yaş arasındaki çocuklara Turkcell Çocuk paketleriyle güvenli iletişim imkanı tanıyor.

Çocuklar ‘Turkcell Çocuk’ paketleriyle tatilin keyfini çıkarıyor
Çocuklar ‘Turkcell Çocuk’ paketleriyle tatilin keyfini çıkarıyor
GİRİŞ 26.01.2023 11:23 GÜNCELLEME 26.01.2023 11:23

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, Turkcell, sömestirde de çocukların internet ve iletişim ihtiyaçlarına güvenli çözümler sunuyor.

Aile profili ile açılan Bol GB'lı paketler, çocukların interneti güvenli şekilde kullanımına imkan sağlarken, ebeveynlerin güvenlik endişelerine de çözüm sunuyor. Paketler, çocukların arama veya aranmalarını yönetebileceği "Çocuğum Güvende", istenmeyen reklamları engelleyen "Reklam Engelleme", interneti güvenli şekilde kullanmalarını sağlayan "Güvenli İnternet", ailelerin çocuğum nerede endişesini ortadan kaldıran "BiP Konum Takip", ve fatura aşımının önüne geçen "Aşımsız Tarife" özellikleriyle öne çıkıyor.

Turkcell Çocuk paketleriyle ebeveynlere çocuklarının telefonla geçireceği zamanı düzenleyebilecekleri "Zaman Yönetimi" özelliği de ücretsiz sunuluyor. Bu özellik ile ebeveynler, belirli bir saat dilimi için tüm aramaları ya da internet kullanımını engelleyebiliyor.

YOUTUBE 2 AY REKLAMSIZ

Turkcell Mutlu Çocuk 5 GB ve Turkcell Mutlu Çocuk 10 GB olmak üzere iki seçenekten oluşan Turkcell Çocuk paketlerini tercih eden kullanıcılar, 2 aylık YouTube Premium hediyesi de kazanıyor ve YouTube'daki içerikleri 2 ay boyunca reklamsız izleyebiliyor.

TURKCELL UYGULAMASIYLA YÖNETİM KOLAYLIĞI

Turkcell tarafından sunulan çocuk paketleri, Turkcell uygulaması üzerinden kullanım kolaylığıyla ebeveynlere verimli bir deneyim sunuyor.

Paketlerden, Turkcell'den yeni hat alan veya numarasını Turkcell'e taşıyanların yanı sıra mevcut Turkcell kullanıcıları da faydalanabiliyor.

KAYNAK: AA
Özgür Gündüz Haber7.com - Editör
Haber 7 - Özgür Gündüz

Editör Hakkında

Konya Selçuk Üniversitesi’nden 2006 yılında mezun oldu. 16 yıllık gazeteci. Çeşitli dergi, gazete ve ajanslarda görev aldıktan sonra 2011 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok haber ve röportaja imza attı. Meslek hayatına Haber7.com’da 7 yıldır ekonomi editörü olarak devam etmektedir.