AK Parti'den EYT müjdesi! Milyonlar bunu bekliyordu

AK Parti MKYK toplantısı sonrası basın toplantısı düzenleyen AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, milyonların beklediği EYT ile ilgili son dakika açıklamasında bulundu.

AK Parti'den EYT müjdesi! Milyonlar bunu bekliyordu
AK Parti'den EYT müjdesi! Milyonlar bunu bekliyordu
GİRİŞ 24.11.2022 23:00 GÜNCELLEME 24.11.2022 23:00
Bu Habere 102 Yorum Yapılmış

AK Parti Sözcüsü Çelik, AK Parti Genel Merkezi'nde MKYK toplantısı ardından açıklamalarda bulundu.Çelik, son olarak EYT'nin acil gündemlerden bir tanesi olduğunu belirterek, "EYT meselesiyle ilgili çalışma tamamlanmak üzere. Sayın Cumhurbaşkanımıza çok kısa zamanda son hali sunulacak. Son aşamayı geçtikten sonra meclis takvimi ile ilgili bilgi verebilirim. Acil gündemlerden bir tanesi, hemen hemen tamamlanmak üzere. Bugünkü sunum, bölgesel ve küresel gelişmelerin değerlendirilmesi ve terörle mücadele gündemimizdi" açıklamasında bulundu.

Mehmet Küçükkahveci . Haber7.com - Gece Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Küçükkahveci .
YORUMLAR 102
 • hasan deniz 1 gün önce Şikayet Et
  neden askerlik sigorta girişi değil İNŞALLAH düzeltilir.1 oyun bile önem kazanacağı seçim yaklaşıyor.1 günlük sigorta 18 aydan dahamı önemli askere gidipte o tarihte sigorta yapamayanlara haksızlık değilmi düzeltileceğine inanıyorum.
  Cevapla
 • Akyürekler 1 hafta önce Şikayet Et
  EYT magduruyetinin giderilmesiyle yüzbinlerce işsiz genç iş aş ekmek sahibi olacaktır.
  Cevapla
 • Çorumlu 1 hafta önce Şikayet Et
  oyla tehdit etmek saçma aklın varsa Reisten başkasına oy verilmez eyt çıkarsa bende faydalanıyorum ama ülkenin menfaati benimkinden daha önemli
  Cevapla
 • Türk 1 hafta önce Şikayet Et
  Bu eyt den hemen sonra muhakkak ama muhakkak stajyer sigortası ve çıraklık sigortası devreye alınıp çözülmeli...
  Cevapla
 • cumhur ittifakı 1 hafta önce Şikayet Et
  Hükümet kaybettiği oyları çalışma hayatı ve işçi kesiminin sorunlarına eğilerek yeniden toparlamaya başladı. Staj ve EYT aynı sorunun parçalarıdır. EYT sorunu çözülürken staj görmezden gelinirse sorun yüzde elli çözülmüş sayılır. Önümüzdeki seçim 1 oyun bile gözden çıkarılamayacağı cumhuriyet tarihinin en hayati seçimidir. Eğer 1,5 milyon staj mağduru dikkate alınmazsa muhalefete büyük bir koz verilir. İnşallah bu yanlışa düşmeden bu iş düzeltilir.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle