Baykar'ı ziyaret ettiler! Selçuk Bayraktar'a Devlet Liyakat Nişanı verildi

Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar'a Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy tarafından Devlet Liyakat Nişanı ile taltif edildi.

GİRİŞ 02.10.2022 18:52 GÜNCELLEME 03.10.2022 10:21
Bu Habere 90 Yorum Yapılmış

Ukrayna Cumhurbaşkanlığı Ofisi Başkanı  Andriy Yermak beraberindeki heyet ile Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Merkezi'ni ziyaret etti.

Andriy Yermak ziyarette Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar'a Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelensky tarafından verilen Devlet Liyakat Nişanı'nı takdim etti.

MİLLİ VE ÖZGÜN OLARAK GELİŞTİRİLEN SİSTEMLER HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ

Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar, Andriy Yermak ve beraberindeki heyete Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen sistemler ile ilgili bilgi verdi.
SELÇUK BAYRAKTAR'DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Selçuk Bayraktar, ''Devlet Liyakat Nişanı ile bizleri onurlandıran sayın Zelenskiy ve Andriy Yermak'a teşekkür eder, Ukrayna için adil ve kalıcı bir barışın en kısa zamanda tesis edilmesini temenni ederim.'' ifadelerini kullandı.KAYNAK: HABER7
Mehmet Küçükkahveci . Haber7.com - Güncel/Siyaset Sorumlu Editörü
Haber 7 - Mehmet Küçükkahveci .

Editör Hakkında

Orta ve lise eğitimini Kayseri'de tamamladı. Üniversite öğrenimini İstanbul Üniversitesi Coğrafya bölümünde tamamladı. 2008 yılında Haber7.com'da gazetecilik mesleğine ilk adımını attı. 15 yıllık profesyonel editörlük kariyerinde tüm kategorilerde görev yaptı. Meslek hayatına Haber7.com'da 'Güncel/Siyaset Sorumlu Editörü' olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 90
 • VerMehteri 1 yıl önce Şikayet Et
  Dalarımız herzaman Vatanımıza ve Milletimize hizmet aşkıyla dolu olanlarla
  Cevapla
 • fatih1543 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah azze ve celle seni başarılarında tevfik eylesin. seni muhafaza etsin. sen negüzel insasın öyle.
  Cevapla
 • AnkiMankurt 1 yıl önce Şikayet Et
  Ey ABD/CIA nın kurdurduğu Yuvarlak Masaya oy verecek, Fetönün İP'ine tutunan "türkücü" kardeşler! İttifakınız iktidar olursa (Allah nasip etmeyecek inşallah!) "İHA-SİHA projeleri duracak, Selçuk Bayraktar yurt dışına kaçacakmış" diyor CeHaPeKaKa lı yetkililer.. Ne zaman uyanacaksınız? Gözünüzü Tayyip Erdoğan düşmanlığı perdelemiş!
  Cevapla
 • Türk 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah ömrüne bereket versin... Allah yar ve yardımcın olsun...
  Cevapla
 • MUSTAFA KILIÇ 1 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun sana İman ehli, Milli enişte,genç yetenek Allah yar ve yardımcın olsun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle