Teknosa'dan telefonları ucuzlatacak hamle! Yenilenmiş telefon satışı başladı

Ticaret Bakanlığı onaylı Yenileme Merkezleri ile çalışan Teknosa, yenilenmiş telefon satışına başladı.

Teknosa'dan telefonları ucuzlatacak hamle! Yenilenmiş telefon satışı başladı
Teknosa'dan telefonları ucuzlatacak hamle! Yenilenmiş telefon satışı başladı
GİRİŞ 30.09.2022 15:40 GÜNCELLEME 30.09.2022 15:40
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Sabancı Holding iştiraki Teknosa, şubat ayında pazaryerine dönüştürdüğü teknosa.com’da yenilenmiş telefon satışına başladı.

Yenilenmiş elektronik cihazlara ithalat izni geliyorYenilenmiş elektronik cihazlara ithalat izni geliyor

Her yıl 6 milyon telefon çekmecelerde çürümeye mahkum ediliyorHer yıl 6 milyon telefon çekmecelerde çürümeye mahkum ediliyor

Türkiye'de bir ilk! General Mobile yenilenmiş telefon satışına başlıyorTürkiye'de bir ilk! General Mobile yenilenmiş telefon satışına başlıyor

CEP TELEFONLARINDA 12 TAKSİT İMKANI

Ticaret Bakanlığı onaylı Yenileme Merkezleri ile çalışan Teknosa, gerekli tüm bakım, onarım ve testlerden geçmiş, yüzde 100 çalışır ve sıfıra yakın telefonlar için 12 ay garanti ve 14 gün içinde iade garantisi veriyor.

"HEM SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞE HEM MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNE ÇÖZÜM OLUYORUZ"

Teknosa Kategori Yönetimi ve Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcısı Cenk Yenginer, günümüzde cep telefonlarının lüks tüketimden çıkıp zorunlu bir ihtiyaç haline geldiğini belirterek, şunları söyledi:

“Teknolojinin hızlı gelişimi içinde yeni aldığımız bir telefonun modası birkaç ay içinde geçebiliyor. Yeni teknolojiler de her zaman daha maliyetli oluyor. Biz de teknosa.com’da başlattığımız yenilenmiş telefon satışıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Yenilenmiş telefonlara teknoloji severlerin ilgisi çok güzel. Hem sürdürülebilirliğe hem müşteri beklentilerine çözüm sunan bu hizmetimizi tüketicilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.”

KAYNAK: AA
Mustafa Çokyaşar Haber7.com - Teknoloji Editörü
Haber 7 - Mustafa Çokyaşar
YORUMLAR 2
  • İsim Önemli Değil 4 ay önce Şikayet Et
    Yenilenmiş telefon almamızı tavsiye etmiyorum. Yan sanayi ürünlerle telefonu tamir edip satıyorlar. Sonra bir sorun çıkınca da garantisi telefonu yenileyen firma olduğu için sıkıntı yaşarsınız. Şikayetvar vs. yorumlara bakın. İnsanların pek memnun olmadığını göreceksiniz.
    Cevapla
  • İsim Önemli Değil 4 ay önce Şikayet Et
    Tamam da Teknosa'nın kendisi yenileme merkezi değil ki. Yenileme yetkisi olan firmalar Teknosa.com üzeründen satış yapıyor. Teknosa bu hali ile n11, Trendyol, Hepsiburada gibi bir pazaryeri konumunda bulunuyor.
    Cevapla