EPGİS'ten 'motorine 2,60 TL zam' iddiasına açıklama

EPGİS, motorine bugün 2,60 TL zam geleceği iddialarını yalanladı. Yarın için ise piyasada oluşacak değerlerin belirleyici olacağı belirtildi.

EPGİS'ten 'motorine 2,60 TL zam' iddiasına açıklama
EPGİS'ten 'motorine 2,60 TL zam' iddiasına açıklama
GİRİŞ 13.06.2022 13:35 GÜNCELLEME 13.06.2022 15:30
Bu Habere 26 Yorum Yapılmış

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'ndan (EPGİS) motorine 2,60 TL zam geleceği iddiasına açıklama geldi.

"Sosyal medyada ve bazı basın organlarında bugün motorine 2,60 TL/LT zam geleceği bilgisi yayılmaktadır" denilen açıklamada, bugün için herhangi bir ürüne zam beklentisi olmadığı belirtildi.

Yarın için bugün piyasalarda oluşacak değerlerin belirleyici olacağı kaydedildi.

Twitter'dan yapılan açıklamada, "Bugün için anılan bilgilere itibar edilmemesini ve ilgili kurumdan bu yönde yayın yapanlar hakkında suç duyurusunda bulunmasını bekliyoruz" denildi.

Özgür Gündüz Haber7.com - Editör
Haber 7 - Özgür Gündüz
YORUMLAR 26
 • Vatandaş CCC 5 ay önce Şikayet Et
  AKİM VE CİMERE yazın derdini söylemeyen derman bulamaz
  Cevapla
 • Söz 5 ay önce Şikayet Et
  Benzin 5 litre olsa bunun 10 katı tüketim olur bu da daha çok trafik ve karbon salınımı olarak bize döner. Hükümeti tek elestirdigim konu göçmen konusu.
  Cevapla
 • C.Türk 5 ay önce Şikayet Et
  Onu bunu Bilmem Dün Avrupa birligi Açıklama yaptı.. 13 sonra Benzinli ve Nazotlu Araçlar yasaklanıyor. yani Benzin ve Mazotlu Arabası olan Naneyi yedi...Benzinli Ve Mazotlu Araçlar elde kaldı.. artık satsan satamazsın atsan atamazsın..Benzinli Mazotlu Araclar The End.
  Cevapla
 • ahmet 5 ay önce Şikayet Et
  olayı anlamadan yorum yapma, sadece yeni araçlar üretilmeyecek bu 2035 ten sonra yakıtlı, elde olanlar, piyasada olanlara bir engel yok, onlar tükenene kadar kullanılacak
  Cevapla
 • Kerem 5 ay önce Şikayet Et
  Bugün için değil diyor, çok rahatladık o zaman.
  Cevapla
 • Dibinibulan 5 ay önce Şikayet Et
  Arabaları yurt dışına ortadoğu ve ya afrikaya ihraç edelim kimse almıyor.Elde patladı.Hükumet 2.elde ihracatın önünü açmalı
  Cevapla
 • C.Türk 5 ay önce Şikayet Et
  Benzin Mazotlu Araclar artık kopmle elde kaldı.. Toyota bile artık Tüm Araçlarını tamamen Elektrikli Üretmeye başladı...yani Benzinli Mazotlu Araclar The End...Petrol Şirketleri bırakın Zammı Benzini Mazotu kime satacaklar bakalım? :)
  Cevapla
 • Hasanbb 5 ay önce Şikayet Et
  2.elde ihracat değil ithalat lazım.Milletin galericiler olarak kanını emdiniz.Dışarıdan ucuza araç gelsinde sizden kurtulur biraz millet.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle