Dolar ve Euro'da son durum

Dolar güne 16.18 liradan, Euro ise 17.33 liradan başladı

Dolar ve Euro'da son durum
Dolar ve Euro'da son durum
GİRİŞ 25.05.2022 09:04 GÜNCELLEME 25.05.2022 09:06
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Dolar dün yaşanan yükselişle 16 liralık kritik seviyenin üzerine tırmanmıştı. Bu yükseliş aslında dolar küresel olarak zayıflarken yaşandı.

ABD Hazine tahvili getirilerinde dün ortalama 10 baz puanlık düşüş yaşanırken, doların ana para birimleri karşısındaki performansını gösteren dolar endeksi de yüzde 0.9 geriledi.

Dolar yeni güne 16.16 liradan, Euro ise 17.31 liradan başladı.

Fuat Öner Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - Fuat Öner
YORUMLAR 3
 • Suat Engin 1 ay önce Şikayet Et
  Müslüman bi delikten iki kere ısırılmaz.Hic mi öngöremiyorsunuz 5 ay önce olanların tekrarlanacagini.Şimdi herşeye zam gelecek bu saatten sonra müdahale etsen ne olacak zam geldikten sonra geri mi aliniyor.Millet bi zam furyasını daha nasıl kaldıracak.Paramiz öyle değer kaybetti ki pul olmuş maaşlar artsa ne olacak çarşı pazar daha fazla artıyor.
  Cevapla
 • ahmet 1 ay önce Şikayet Et
  20 aralık öncesine tekrar döndük
  Cevapla
 • Osman Uysal 1 ay önce Şikayet Et
  Kur korumalidan zengin daha da zengin oldu hem faizinden hem farkından.Paramiz hiç olmadığı kadar degersizlesti böyle olursa ülkemizde Hindistan gibi iki sınıf insan olacak zengin fakir sonrada Kast sistemine mi dönecek ülke anlaşılır gibi degil.Hukumet çok veballi işler yapıyor yada artık ekonomiyi yönetemiyor.Genclerin bile dilinde dolar yine yükselmiş herşeye zam gelecek vaziyet alın diyorlar.
  Cevapla