İndirimli ürünü duyanlar mağazaya koştu

Malatya’da bir halı firmasının, depolarının su basması nedeniyle ürünlerini maliyetine satacağını açıklamasıyla vatandaşlar satış yapılan mağazaya akın etti.

İndirimli ürünü duyanlar mağazaya koştu
İndirimli ürünü duyanlar mağazaya koştu
GİRİŞ 21.05.2022 17:30 GÜNCELLEME 21.05.2022 17:30
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Gaziantep’te bir firmanın halı deposunu su basmasıyla sudan zarar gören halılarını maliyet fiyatına satışa sundu. Firma 5 tır zarar gören halıların 2 tırını İzmir’de satışa sunduktan sonra geri kalan 3 tırını ise Malatya’da satışa sundu. Malatya’da ise maliyetine satış yapılan halılar satışa sunulduğu andan itibaren izdihama sebep oldu. Ucuz halı almak isteyen vatandaşlar ise ezilme tehlikesi geçirdi.

Mağaza yetkilisi Ramazan Akbıyık, zarar gören halıları maliyetine sattıkların ve ürünlerin hızlı bir şekilde tükendiğini belirterek, “Biz Gaziantep’ten geldik. Gaziantep’teki depomuzu su bastı. 5 tır halının 2 tırını İzmir’de sattık. 3 tırını da Malatya’ya getirdik. Sabah 9’dan beri satışa sunduk. Ancak izdiham var şuan. Bir ay buradayız. Fiyatlar çok uygun zararına gidiyor ürünler. Sudan zarar gören ürünleri kapının önünde koymuştuk. Bir kamyon mal yarım saatte tükendi. İçerdeki halılar ise maliyet fiyatına satıyoruz. Bir ay buradayız ama bir haftada biter ürünler. Kapıda kabalık bekliyoruz. Sırayla gelenleri alıyoruz. Sosyal mesafeyi korumaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Halı almak isteyen müşteriler ise maliyetine satışı sosyal medyada gördüklerini, halı almak için geldiklerinde uzun kuyruklarda beklediklerini ifade ederek, izdihama rağmen halı aldıklarını ve memnun kaldıklarını söyledi.

KAYNAK: İHA
Tuğba Bozkurt Haber7.com - Editör
Haber 7 - Tuğba Bozkurt
YORUMLAR 3
 • Gurbetci 1 ay önce Şikayet Et
  Ucuz ürün almayın kaliteli alın. ben hep öyle yapıyorum
  Cevapla
 • Nurcan 1 ay önce Şikayet Et
  Sorsan kimsede para yok ama ucuz ürün denildiğinde herkes orada garip bir milletiz
  Cevapla
 • ihsan kastamonu 1 ay önce Şikayet Et
  ya neyok millet yiyor içiyor geziyor tozuyor yalandan açız diye çemkir bakalım çemkir ihtiyacı olanın sesi çemkirenler yüzünden çıkmıyor
  Cevapla