Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan Ülker’e teşekkür belgesi

Sosyal Güvenlik Kurumu, Karaman ilinde 2021 yılındaki en çok prim ödeyen işveren olması nedeniyle Ülker’e teşekkür belgesi verdi.

Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan Ülker’e teşekkür belgesi
Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan Ülker’e teşekkür belgesi
GİRİŞ 18.05.2022 17:58 GÜNCELLEME 18.05.2022 17:59
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker, Karaman ilinde 2021 yılında en çok prim ödeyen işveren olması ve istihdama sağladığı katkılardan dolayı Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından teşekkür belgesine layık görüldü. 

Belge, SGK İl Müdürü Serdar Fındık ve SGK İl Müdür Yardımcısı Hüseyin Hashan tarafından Ülker Karaman Fabrikası Genel Müdürü İsmail Özturan’a verildi. 
Karaman fabrikasının bölge için de önemine dikkat çeken Özturan, “Ülkenin ihracatına katkıda ve bölgenin potansiyelinin ortaya çıkmasında önemli rol oynuyoruz. İstihdamımızla, Karaman’da geçen senenin en çok prim ödeyen işvereni olmanın ülkemizin ekonomisine katkı sağlamanın ve bu teşekkür belgesini hak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi. 

Soldan sağa sırasıyla; SGK İl Müdür Yardımcısı Hüseyin Hashan, SGK İl Müdürü Serdar Fındık, Ülker Karaman Fabrikası Genel Müdürü İsmail Özturan, Ülker Karaman Fabrikası İnsan Kaynakları Müdürü Abdullah İlhan

1424 KİŞİLİK İSTİHDAMIMIZLA 79 ÜLKEYE İHRACAT GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Ülker’in Karaman fabrikasında bisküvi, çikolata, gofret ve kek üretildiğini hatırlatan Özturan sözlerine şöyle devam etti: “Toplam 1.424 çalışanımızla omuz omuza vererek, üretimimizle, ihracatımızla başta Karaman ilimiz olmak üzere ülkemize katma değer sağlamaya çalışıyoruz. Yıllık 110 bin tonluk üretime sahip fabrikamızdan 79 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz.” 

Ramazan Yıldız Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - Ramazan Yıldız
YORUMLAR 1
  • Kadir 1 ay önce Şikayet Et
    Ülker şok ve Seç marketleriylede canımıza okuyor üç harflilerdrn en pahalı market ülkerinkiler
    Cevapla