Türk Telekom’dan 10 GB hediye internet

Türk Telekom, Ramazan kampanyası ile mobil müşterilerine 10 GB internet hediye ediyor.

Türk Telekom’dan 10 GB hediye internet
Türk Telekom’dan 10 GB hediye internet
GİRİŞ 02.04.2022 22:16 GÜNCELLEME 02.04.2022 22:18
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Türk Telekom müşterileri, Ramazan boyunca sahuru da kapsayan 00:00-06:00 saatleri arasında hediye internet avantajıyla internette bolca zaman geçirecek.

Var olduğu her alanda herkesi değerli hissettirmeyi misyon edinen Türk Telekom, mobil müşterilerine özel Ramazan kampanyası hayata geçirdi. Bu kapsamda Ramazan süresince 10 GB internet hediye ederek, müşterilerinin sevdikleriyle iletişimine bolluk getiriyor.

SAHURDA 10 GB HEDİYE İNTERNET

Kampanya doğrultusunda Türk Telekom’un bireysel faturalı ve faturasız mevcut mobil müşterileri, gece 00:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanabilecekleri 10 GB internete sahip oluyor. 1 Nisan itibarıyla başlayacak kampanya 6 Mayıs 00:00’da sona erecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin herhangi bir Türk Telekom mağazasına başvurmaları yeterli oluyor. Mağazalardaki satış temsilcileri tarafından yapılacak gerekli tanımlamaların ardından Türk Telekom müşterileri 10 GB internet avantajına sahip olabiliyor.

Türk Telekom, dijitalleşme ve mobil teknolojilerde hızla gelişmeye devam ederken mağazalarına özel kurguladığı kampanyasıyla Ramazan’ın bereketini, sıcaklığını ve samimiyetini müşterileriyle yüz yüze yaşamayı hedefliyor.

YORUMLAR 8
 • Samet 1 yıl önce Şikayet Et
  Faturalı taahhütlü hat kullanıyoruz , mağazaya gitmek satış temsilcisi ile görüşmek ne alaka ? Millete faydalı olduğunuzu düşünüp film çeviriyorsunuz...
  Cevapla
 • Şahi 1 yıl önce Şikayet Et
  Yahu resmen dalga geçiyorlar milleti kandiriyorlar
  Cevapla
 • Murat 1 yıl önce Şikayet Et
  Biliyorlar abonelerin anca yüzde beşi bu kampanyadan yararlanacaklar bide hediye diye övünüyorlar o saatten sonrakini alın başınıza çalın hediyeymiş
  Cevapla
 • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Bana gelmedi nasil yapacam
  Cevapla
 • uzun adama saygı 1 yıl önce Şikayet Et
  00 ila 06 arası ne Allah aşkına ramazanda 00 da uyuyup sahura dörtte kalkıyoruz anca yemek namaz yetişiyor o saatte kim internete girecek . Bi hayır yapacaksanız biraz insaflı ve mantıklı olun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle