TİM'den, Uluslararası Makine Fuarı'nda zabıtaların teftiş girişimine tepki

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Bakırköy Belediyesine bağlı zabıtalar tarafından Uluslararası Makine Fuarı'na yapılan teftişi kınadı.

TİM'den, Uluslararası Makine Fuarı'nda zabıtaların teftiş girişimine tepki
TİM'den, Uluslararası Makine Fuarı'nda zabıtaların teftiş girişimine tepki
GİRİŞ 20.03.2022 03:24 GÜNCELLEME 21.03.2022 20:19
Bu Habere 23 Yorum Yapılmış

TİM'in Twitter hesabından yapılan paylaşımda, Bakırköy Belediyesine bağlı zabıtaların yaptığı teftiş "uluslararası fuara baskın" olarak nitelenerek şu ifadelere yer verildi:

"Ülkemizin kalkınması için gece gündüz demeden ihracatı artırmak için çalışırken, Bakırköy Belediyesi zabıtalarının yurtdışından Türkiye’ye gelen yabancı firmaların gözleri önünde uluslararası fuarlara baskınlar düzenlemesini 100 bini aşkın ihracatçının tek çatı kuruluşu olarak kınıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti'nin fedakar ihracatçılarına, yabancı yatırımcıların gözü önünde Bakırköy Belediyesi tarafından yapılan bu elim hadisenin tekrar etmemesini 100 bini aşkın ihracatçımız adına temenni ediyoruz."

Paylaşımda, ayrıca Bakırköy Belediyesine bağlı zabıtaların fuara yaptığı teftiş anlarına ilişkin görüntülerin yer aldığı bir videoya da yer verildi.

Videoda, fuarda bulunanların zabıtalara tepki verdiği görüldü.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 23
 • hasoli 8 ay önce Şikayet Et
  kis mevsimi kisligini yapar ooo mu bilmem yoruldum soylemem
  Cevapla
 • Haluk 8 ay önce Şikayet Et
  Şaşırmadık oradaki denetim olamaz hukuk ta yeride yok çünkü işleri değil teşhir alanında değil fuar ama buraya yapılan engellemedir tıpkı 80 yıldır yapilanlar yani TC çöksün ve gene yapilanlarla 50 yıl hicbirsey yapmadan hazıra konmak tıpkı istanbul gibi
  Cevapla
 • Atilla 8 ay önce Şikayet Et
  Sanki kuzey korenin zabıtaları.
  Cevapla
 • Atilla 8 ay önce Şikayet Et
  Zabıta devlet memuru'dur, denetlemeninde bir adabı vardır. Uyuşturucu kaçakçılarına baskın yapar gibi. Yollardaki kar temizliğinde böyle gayretli olsalar.
  Cevapla
 • Selahattin ozkan 8 ay önce Şikayet Et
  CHP bu ülkeyi çökertmek istiyor HDP den daha tehlikeli devletin bir an önce önlem alması lazım böyle muhalefet olmaz milli güvenlik sorunu olmaya doğru gidiyor.
  Cevapla
 • Xmen 8 ay önce Şikayet Et
  Gitmiyor mili güvenlik sorunu
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle