Araç sahipleri dikkat! İndirim geliyor

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası tarafından yapılan açıklamada motorinde bu geceden itibaren geçerli olmak üzere 44 kuruş indirime gidileceğini duyurdu.

GİRİŞ 30.11.2021 16:28 GÜNCELLEME 30.11.2021 17:03
Bu Habere 43 Yorum Yapılmış

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS) alınan bilgiye göre, Ankara'da ortalama 9,83 liradan satılan motorinin litre fiyatı 9,39 lira olacak.

Motorinin litresi İstanbul'da 9,77 liradan 9,33 liraya, İzmir'de 9,85 liradan 9,41 liraya inecek.

Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor. 

Bu hesaplama sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 43
 • Kanka44 10 ay önce Şikayet Et
  Benzine yokmu indirim
  Cevapla
 • zamcık 10 ay önce Şikayet Et
  çıkarın kalem kağıtları
  Cevapla
 • Kizil elma 10 ay önce Şikayet Et
  Yarin i bekleyin 1 erlira zam gelir hepsine
  Cevapla
 • celalettin 10 ay önce Şikayet Et
  cumhurbaşkanımızın haram olan faiz hassasiyetini anlıyoruz. ancak faizi bu belirsizlik ortamında düşürmesi dövizin, altının yükselmesine, zamlarla hayat pahalılığının artmasına ve iktidarın oyunu azaltmış oldu. istanbul belediyesini kaybedildiği gibi seçimlerde aynı durum olmamalı. seçimler kaybedilirse faizi takmayan normal kabul edenler, faiz belasını ve daha nice haramı yaygın hale getirirler. bu daha mı iyi ?
  Cevapla
 • Netitrebet 10 ay önce Şikayet Et
  R.T.E yıllardır kendi kafasından iş yapmıyor. Bunu hala anlamadın mı ? Allah ile yol alanın işi mutlaka hayırlı olur. 20 yıl öncesi Tabu sayılan ve asla düzelmez denilen bütün meseleleri Allah'ın yardımıyla hal etti. Sadece aklına güvenen bir insan her seferinde bu kadar zor şartlarda bu kadar Radikal kararlar alabilir mi? Ve bu kararlar neredeyse her sefer doğru çıkar mı ? Aklımızı kullanalım artık
  Cevapla
 • Hilmi 10 ay önce Şikayet Et
  Oooooooo süper
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle