Son dakika haberi: Benzine indirim geldi

Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde benzinin litre fiyatına 25 kuruş indirim geldi.

GİRİŞ 27.10.2021 16:30 GÜNCELLEME 27.10.2021 16:34
Bu Habere 24 Yorum Yapılmış

Akaryakıt sektörü yetkililerinden alınan bilgiye göre, bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde benzinin litre fiyatına 25 kuruş indirim yapıldı.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'nın (EPGİS) yaptığı duyuruya göre, benzine dün 28 kuruşluk zam gelmişti. 

Motorin ve LPG için henüz yeni bir fiyat değişikliği beklenmiyor.

EŞEL MOBİL SİSTEMİ 2022'DE DE DEVAM EDECEK

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayladığı "2022 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı" Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, akaryakıtta eşel mobil sistemi 2022'de de devam edecek. Fiyat artışlarının bir kısmı ÖTV'den karşılanarak satış fiyatına yansıtılmayacak.

YAZDIR
YORUMLAR 24
 • Ahmet 1 ay önce Şikayet Et
  Böyle bir hükümet Türkiye tarihinde gelmemiştir.2002'de asgari ücretle alınan 2.5-3 depo benzin, bugün 6-7 depo benzin. Dünün iktidarlarının döküntüsü KK ve ekibi olacakta ötv'den karşılanacak. Benzin 15 tl. olurdu, ayrıca benzin kıtlığı yaşanırdı. Tarihe bakın; Ecevit, Demirel'e hep yokluk. Var olan; Demiel'in şapkası, solcuların heykelleri. Kardeşim, yoktu işte, yaşadım o dönemleri. Katil Evreni dahi çok iyi biliyorum.
  Cevapla
 • sofi 1 ay önce Şikayet Et
  Maaşın yattımı
  Cevapla
 • Türkçü 1 ay önce Şikayet Et
  Darısı lpg ve motorin in başına
  Cevapla
 • Alper 1 ay önce Şikayet Et
  Mazota indirim yokmu?
  Cevapla
 • Mehmedi 1 ay önce Şikayet Et
  Fiyatları devlet oturup nasıl kâr etsem diye keyfi zam yapıyormuş gibi yorumlar var.Aylardır zam yansımsın diye vergi almıyorlar.Artık zam vergiden büyük pompaya yansımaya başladı.Avrupa daki krizden haberiniz yokmuş gibi eleştirirken biraz insaflı olun.Kimse pahalılıktan memnun değil ama son 100 yılın ikinci küresel ekonomik daralmasının yaşandığj bir dönemdeyiZ bunu da unutmayın derim.
  Cevapla
 • Ahmed 1 ay önce Şikayet Et
  avrupada kei miriz filan yok, sadece şoför krizi var oda sadece İngiltere'de
  Cevapla
 • Turancılar 1 ay önce Şikayet Et
  Yarın gece 50 kuruş zam gelecekse, bu gece indirim yapılmasın
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle