Altın ve gümüşü olanlar dikkat! Spekülatör Tiggre'nin bu açıklaması çok konuşulacak...

Altın ve gümüş fiyatları yatırımcılar tarafından takip edilirken, bağımsız spekülatör Lobo Tiggre'den dikkat çeken altın ve gümüş iddiası geldi.

Altın ve gümüşü olanlar dikkat! Spekülatör Tiggre'nin bu açıklaması çok konuşulacak...
Altın ve gümüşü olanlar dikkat! Spekülatör Tiggre'nin bu açıklaması çok konuşulacak...
GİRİŞ 02.06.2021 16:55 GÜNCELLEME 02.06.2021 16:55
Bu Habere 35 Yorum Yapılmış

Gümüş fiyatları artacak mı? Gümüş yükselecek mi? Altın fiyatları artacak mı? gibi sorulara cevap aranırken bağımsız spekülatör Lobo Tiggre gümüş ve altın fiyatları ile ilgili olay iddialarını açıkladı.

ALTIN İÇİN '3.000 DOLAR', GÜMÜŞ İÇİN '150 DOLAR' İDDİASI!

kriptokoin'in haberine göre; altın için 3.000 dolar, gümüş için 150 dolar seviyeleri iddiasında bulunan Lobo Tiggre, geçtiğimiz seneki bazın ne kadar düşük olduğu göz önüne alındığında, bir sonraki tüketici fiyat endeksi (TÜFE) açıklamasında senelik enflasyon verileri düşebilse de aylık artışın altın fiyatlarındaki ralliyi tetikleyebileceğini ileri sürdü.

Aydan aya olan değişimin izlenmesini söyleyen Tiggre, geçen ay hiçbir şeyin ucuzlamadığını söyleyerek, aydan aya TÜFE rakamlarının ve FED'in baktığı rakamların neler olduğunu sordu. Tiggre, bunların gerçekten çok güçlü bir hikaye anlatacağını düşündüğünü söyledi.

YAZDIR
YORUMLAR 35
 • Halil 3 ay önce Şikayet Et
  Düğünü ve borcu olanın cebinde patlıyor ben çıktığı gibi düştüğünü hiç görmedim
  Cevapla
 • Yavuz 3 ay önce Şikayet Et
  Tahmini yüzde yirmi daha yükselir iki ayda
  Cevapla
 • Kartal 3 ay önce Şikayet Et
  Altın düşecek
  Cevapla
 • osman 3 ay önce Şikayet Et
  tamam
  Cevapla
 • vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  herhalde bu şirket biryerlerden daha önce tonlarca altın alıp biriktirmiş olacakki piyasayı yükseltip sonra kendi stolarındaki ile vurgun yapmanın peşinde.
  Cevapla
 • Ahmet Galatalı 3 ay önce Şikayet Et
  gümüş yeni nesil enerji üretimleri için çok lazım bir maden, güneş enerji panelleri, rüzgar enerjisi türbinleri. ve elektrikli araçlara geçilecek bir kaç sene içinde bundan sonrası için eski araçların üretimi durur eldekiler eskir ve çöpe gider. elektrikli araçların bataryası için de gümüş lazım. keza nükleer enerji santrallerinde yani haberde artacak denmiş ama sebebini bilen yok, işte sebebi budur altın için ne işe yarar diyen arkadaşlar, altın aslında herkesin parası, ona göre para basılır, abd bu işten vazgeçti ama kabahat bütün dünyada
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle