Çalışma İzin Belgesi e-devletten alınabilecek

İçişleri Bakanlığı, çalışma izni belgesinin e-Devlet üzerinden alınabilmesi için başvuru ekranının açıldığını bildirdi.

Çalışma İzin Belgesi e-devletten alınabilecek
Çalışma İzin Belgesi e-devletten alınabilecek
GİRİŞ 29.04.2021 19:59 GÜNCELLEME 29.04.2021 20:22
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Bakanlığın Twitter hesabından yapılan açıklamada, çalışma izni belgesinin e-Devlet üzerinden alınabilmesi için bütün hazırlıkların tamamlandığı belirtildi.

Buna ilişkin başvuru ekranının e-Devlet'te açıldığı bildirilen açıklamada, tam kapanma döneminde muafiyet kapsamında bulunan iş yerlerinde çalışanların e-Devlet sisteminde yaşanılan yoğunluk nedeniyle endişe ve acele etmelerine gerek olmadığı vurgulandı.

Tam kapanma sürecinde muafiyet kapsamında bulunan iş yerlerince düzenlenen mevcut görev belgelerinin 2 Mayıs Pazar günü saat 24.00'e kadar geçerli olduğu belirtilen açıklamada, ayrıca e-başvuru sistemine erişim güçlüğü yaşanması halinde ilgili formun manuel olarak doldurulup çalışan ve iş yeri/firma yetkilisi tarafından imzalanarak görev belgesinin kullanılabileceği kaydedildi.

Açıklamada, "Kimsenin mağduriyet yaşamaması ve muafiyetlerin kötüye kullanılmaması için her türlü tedbirimizi aldık." ifadesi kullanıldı.

YORUMLAR 14
 • İstanbulllu 1 yıl önce Şikayet Et
  Bize işyerinden izin kağıdı verdiler
  Cevapla
 • TONTON 12 1 yıl önce Şikayet Et
  Emin olun tam kapanmada izin alanlar çıkmaz izni olmayanlar park bahçelerde mezarlıklar da yoğun şekilde bulunurlar bizim millet yasak dinlemez inanmayan camdan dışarı baksın çünkü polis tarafından denetim yooook
  Cevapla
 • Rfs 1 yıl önce Şikayet Et
  hep peşindemi dolaşmak lazım otokontrol kanun kural neye yarar.
  Cevapla
 • anka 1 yıl önce Şikayet Et
  saatlerdir uğraşıyoruz ama sistem çökmüş vaziyette. Ayrıca yarın on gün öncesinden almış olduğum randevum var hastanede 199 u arayıp ordan kod alacakmışım hastaneye gidebilmek için çocuklar bi yandan ben bi yandan saatlerdir arıyoruz ama sürekli orası da meşgul durumda. devletimizin böyle laçka sistemleri kullanmaması lazım vatandaş rezil kepaze oluyor bu durumlarda.
  Cevapla
 • nik 1 yıl önce Şikayet Et
  e devlete girdim çalışma izin belgesi diye bir belge ekranı yok kardeşim
  Cevapla
 • Toprak 1 yıl önce Şikayet Et
  SGK kayıt belgesi yazacan
  Cevapla
 • İllede muhalefet 1 yıl önce Şikayet Et
  Tam da senin gibi zihniyette olanlar için açıklama yapmışlar ama sen hala anlamamışsın
  Cevapla
 • Burası Türkiye 1 yıl önce Şikayet Et
  Birisi demiş ki; E-devletten seyahat izini alabilmek için formu dolduruyorsunuz ama en son satırda evet kelimesini küçük harfle yazarsan doldurduğun formun kabul etmem illa büyük harfle yazmalısın demiş.
  Cevapla
 • Başka türkiye yok 1 yıl önce Şikayet Et
  Batı hayranı olmak ayrı bişey illede muhalefet yapayım derken kumdaki kafan değilde bedeninin dışarda olduğunu unutuyorsun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle