Bakan açıkladı: Turizm personelinin tamamı aşılanacak

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, turizm personelinin tamamının aşılanmış olarak hizmet vereceğini duyurdu.

Bakan açıkladı: Turizm personelinin tamamı aşılanacak
Bakan açıkladı: Turizm personelinin tamamı aşılanacak
GİRİŞ 27.04.2021 11:29 GÜNCELLEME 27.04.2021 14:01
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy "Geçen seneye kıyaslandığında hem önlemler daha fazla artırıldı hem de turizm personelinin tamamı aşılanmış olarak hizmet verecek. Geçen seneye kıyaslandığında, Türkiye'nin turizm hizmetleri çok daha konforlu ve sağlıklı şekilde sunulacak." dedi.

Türkiye’ye en çok turist gönderen ülkelerden Ukrayna ile Türkiye turizm bakanları Antalya’da bir araya geldi. 

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, turizm çalışanlarının tamamının mayıs sonunda aşılanmış olacağını söyledi. Ersoy, Güvenli Turizm Sertifikalı işletme sayısının 10 bini aştığını aktarırken, Ukraynalı Bakan Oleksandr Tkachenko ise Ukraynalı gazetecilere, "Türkiye bizim gerçekten büyük bir örnek. Güvenli Turizm Sertifikası ve sektörün de aşılandığını gösterirseniz ben de çok sevinirim" diye konuştu.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Ukrayna Kültür ve Enformasyon Politikası Bakanı Oleksandr Tkachenko’nun katılımıyla Antalya’da Ukrayna Turist Hakları ve Turizm Güvenliği Alt Çalışma Grubu Toplantısı düzenlendi. İki ülke heyetlerinin bulunduğu toplantının açılışında Bakan Mehmet Nuri Ersoy ve Ukraynalı Bakan Oleksandr Tkachenko açıklama yaptı.

KAYNAK: AA
YAZDIR
YORUMLAR 3
 • emrah aydın 3 ay önce Şikayet Et
  biz öğretmenler bile aşılanmadık daha ne turizmcisi allah askına bu nedir şimdi ben hergün derse giriyorum
  Cevapla
 • mrv 3 ay önce Şikayet Et
  öğretmenler aşısız, her gün yüzlerce kişiyle muhattap olan memurlar aşısız, asgari ücretli toplu taşımayla işe gittiği halde aşısız, varsa yoksa turizm aferin size(!)
  Cevapla
 • Vatandaş 27 3 ay önce Şikayet Et
  Bu fabrikalarda çalışanlar insan degilmi
  Cevapla