Iraklı iş adamından Türkiye mesajı: Yatırım için yasakları bekliyoruz

Son dakika haberi: Iraklı genç iş adamı Rassan Swara Khoshnaw, şirketi bünyesinde inşaattan proje geliştirmeye kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösterdiklerini söyleyerek, "çeşitli alanlarda Türkiye’de de yatırım için yasakların kalkmasını bekliyoruz" dedi.

Iraklı iş adamından Türkiye mesajı: Yatırım için yasakları bekliyoruz
Iraklı iş adamından Türkiye mesajı: Yatırım için yasakları bekliyoruz
GİRİŞ 09.03.2021 09:08 GÜNCELLEME 09.03.2021 17:41

Khoshnaw, yatırımlarını yapmak için pandemi yasaklarının bitmesini beklediği söyleyerek, “Korona virüs salgın yasakları tüm sektörleri olumsuz etkiliyor. Yasakların kalkması sonrasında Türkiye pazarını çok daha iyi şekilde analiz ederek yatırımlar için adımlar atabileceğiz” dedi.


IRAK’TA FARKLI ALANLARDA FAALİYETLERDE BULUNUYORUZ”

Iraklı genç iş adamı Rassan Swara Khoshnaw, şirketi bünyesinde inşaattan proje geliştirmeye kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösterdiklerini ifade etti. Özellikle yakın zamanda hayata geçirmeyi planladığı dijital atılım projesinden bahseden Khoshnaw, “2021 yılında dijital pazarlamanın çok daha büyümesi hedefleniyor. Bu yüzden şirketler dijital dünyanın önemini günümüzde daha iyi kavramış durumdalar. Ben ve ekibim de dijital ortamda yakın zamanda hayata geçirilecek bir proje üzerinde çalışmayı sürdürüyoruz” diye konuştu.

Türkiye’yi çok sevdiğinden de bahseden Khoshnaw “Türkiye dünyada en çok yatırım yapmayı istediğim ülkeler arasında ilk sırada yer alıyor. İnşallah kısa bir zaman sonrasında bu hayalimi hayata geçirmiş olacağım” diyerek sözlerini sonlandırdı.

KAYNAK: İHA
YAZDIR