Jing Li: Türkiye'ye yatırıma devam edeceğiz

Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkı sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Huawei Türkiye Genel Müdürü Jing Li, “Bugün yaklaşık 300 kamu kurumuna ve başta finans sektörü olmak üzere, büyük ölçekli özel şirkete dijital dönüşüm desteği sağlıyoruz” dedi. Huawei Türkiye Enterprise İş Grubu Ülke Müdürü Yanjiang Pan ise Türkiye'ye yatırım yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Jing Li: Türkiye'ye yatırıma devam edeceğiz
Jing Li: Türkiye'ye yatırıma devam edeceğiz
GİRİŞ 25.02.2021 15:15 GÜNCELLEME 25.02.2021 15:15
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

Huawei Türkiye Enterprise İş Grubu’nun her sene düzenlediği Ekosistem İş Ortakları Zirvesi (Huawei Turkey Ecosystem Partner Summit 2021) bu yıl 23 Şubat’ta hem fiziksel katılımla hem de çevrimiçi olarak gerçekleşti. Huawei Türkiye iş ortakları ve bilişim sektörü profesyonellerinin ilgi gösterdiği, 400’den fazla kişinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte söz alan Huawei Türkiye Genel Müdürü Jing Li, Türkiye’nin hem kamu kurumları hem de özel sektördeki dijital dönüşümüne katkıyı artıracaklarını söyledi.

Türkiye'nin ekonomik hamleleri Alman yatırımcıların radarında

“Birlikte Kazanalım” temasıyla gerçekleştirilen Huawei Türkiye Ekosistem İş Ortakları Zirvesi’nin açılışında konuşan Huawei Türkiye Genel Müdürü Jing Li, “Geçtiğimiz yıl tüm dünyayı etkisi altına alan benzersiz bir kriz ile karşı karşıya kaldık. Pandemi ile birlikte, birçok sektörde önemli değişikliklere ve teknoloji alanında olağanüstü bir dönüşüme tanıklık ettik” dedi.

Huawei Türkiye olarak, Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkı sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Jing Li, “Bugün yaklaşık 300 kamu kurumuna ve başta finans sektörü olmak üzere, büyük ölçekli özel şirkete dijital dönüşüm desteği sağlıyoruz. 2020 yılında 15’ten fazla finans kurumunun dijital dönüşüm ortağı olduk” diye konuştu.

'YATIRIM YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ'

Huawei Türkiye Enterprise İş Grubu Ülke Müdürü Yanjiang Pan ise konuşmasında, şunları söyledi:

“Bu yıl, Türkiye’de ekosistem iş ortaklarımıza yatırım yapmaya devam edeceğiz. Ekosistemimizi sürdürülebilir geri ödeme politikaları ile daha da genişleterek eğitim, danışmanlık, uygulama geliştirme, ortak çözüm geliştirme ve yetenek geliştirme desteği sağlayacağız.”

IMF, 2021 yılı Türkiye büyüme tahminini yükseltti

Huawei Türkiye Ekosistem İş Ortakları Zirvesi 2021’nde ayrıca Cliguru, A2, Arena, Artronic, Axxonsoft, CSIT, Datacore, Destek, DT Bilişim, Fourtech, Infoline, Infoturk, Innova, ISSD, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa, İşnet, Karel, Koçsistem, Netcom, NGN, Orbisis, Penta, Proday, Promet, SBI, Turkcell Dijital İş Servisleri, Vodafone ve Yapı Merkezi, farklı kategorilerde ödül alan iş ortakları ve ekosistem paydaşları arasında yer aldı.

ETİKETLER
EKONOMİ
YAZDIR
YORUMLAR 16
 • Mert 5 ay önce Şikayet Et
  Bunları iyi almamız için bir kere youtube "Ayla" adlı Filmi arayıp izlemeniz tavsiye ederim!
  Cevapla
 • Nuri 5 ay önce Şikayet Et
  dünya devleri gelecek diyorduk, geliyorlar . bunlar daha başlangıç . avrupadan da bekliyoruz pek çok şirket Türkiyeye üs kuracak... Görürsünüz Avrupada pek çok şirket iflas etmek üzere Almanyanın en büyük araba firmaları bile devlet yardımıyla ayakta. batmamak için türkiye gibi ülkelere gelmek zorundalar.
  Cevapla
 • Mr Spak 5 ay önce Şikayet Et
  Maymuna döndürmek istiyorlar Ne yazikki işimiz zor sokaklara bakin kurye motosikletleri ile dolu Bunun anlami!!!
  Cevapla
 • giresunlu 5 ay önce Şikayet Et
  Allah sizi bizden uzak etsin. Kardeşlerimize soykırım yaparen bizim sizden razı olacağımızı mı sandınız .Tüm yatırımlarınızı da alın gidin.
  Cevapla
 • Mehmet 5 ay önce Şikayet Et
  Kanada Çin'e soykırım yapıyor dedi, biz kucak açıyoruz
  Cevapla
 • Haydar Paragöz 5 ay önce Şikayet Et
  Tabiiki açacapız... Para gelecek paraaaaa...!
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle