Genç girişimci Fatih Berkay Özdemir Earn Camp'i kurdu

Genç girişimci Fatih Berkay Özdemir, pasif gelir elde etmeyi öğretmek için Earn Camp'i kurdu. Tüketicilerin alışkanlığının değiştiğine dikkat çeken Özdemir, e-ticaret alanında kullanıcıları bilinçlendirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Genç girişimci Fatih Berkay Özdemir Earn Camp'i kurdu
Genç girişimci Fatih Berkay Özdemir Earn Camp'i kurdu
GİRİŞ 25.01.2021 16:45 GÜNCELLEME 25.01.2021 16:50

Pandemiyle birlikte 'evde kal' çağrılarına uyan vatandaşlar, ihtiyaçlarını gidermek için e-ticaret sitelerine daha çok yöneldi. Dünyanın her yerinde online alışveriş sitelerinin satışları arttı, internet üzerinden alışveriş daha çok rağbet gördü. 

Genç girişimci Fatih Berkay Özdemir, e-ticaretin yaygınlaşması ve daha doğru kullanılması için Earn Camp'i kurdu. Türkiye'nin e-ticarette büyük potansiyele sahip olduğunu vurgulayan Özdemir şunları söyledi: 

“E-ticaret, büyüme potansiyeliyle, gelişmekte olan ülkelerdeki insanlara daha fazla fırsat sunuyor. Türkiye e-ticaret alanında büyük potansiyele sahip ve bu pasta gün geçtikçe büyümeyi sürdürüyor. Bizde buradaki eksikliği fark edip Earn Camp sayesinde bu ihtiyaçtan hareketle, çağa ayak uydurarak, üyelerimizi e-ticaret konusunda bilinçlendirerek bölgesel bir e-ticaret merkezi olma vizyonuna katkılar sağlamayı hedefliyoruz."

Son yıllarda teknoloji alanında baş döndürücü gelişmelerin yaşandığını hatırlatan genç girişimci Fatih Berkay Özdemir kurucusu olduğu platformu şöyle özetledi: 

"Earn Camp’e konu olan ana başlık; ticaret ve teknolojinin bir araya geldiği elektronik ticaret. Teknoloji ve internet alanındaki gelişmeler, yenilikler birçok konuda olduğu gibi ticaret konusunda da farklılıklar yaratıp değişikliklere yol açtı. Çünkü bugün internet demek birçok açıdan; hız demek, kolaylık demektir. Earn Camp’in amacı elektronik ticaretin daha hızlı yayılması, hacminin artması ve faydalarının daha üst seviyelere taşınabilmesi için insanlara bu konuda yol gösterici, yön belirleyici olmak ve konu için gerekli bilgileri en anlaşılabilir şekilde vermektir."

YAZDIR