İŞKUR 'dan 1154 temizlik görevlisi alımı! İŞKUR başvuru ekranı

İŞKUR üzerinden 1.154 temizlik görevlisi alımı yapılacak. Bay ve bayan en az ilkokul mezunu olma şartı aranan adayların başvuruları İŞKUR üzerinden online olarak yapılacak. İşte temizlik personeli başvuru şartları ve başvuru ekranı

İŞKUR 'dan 1154 temizlik görevlisi alımı! İŞKUR başvuru ekranı
İŞKUR 'dan 1154 temizlik görevlisi alımı! İŞKUR başvuru ekranı
GİRİŞ 13.11.2020 14:59 GÜNCELLEME 13.11.2020 15:00
Bu Habere 18 Yorum Yapılmış

İŞKUR tarafından temizlik görevlisi alım ilanları yayınlandı. Türkiye'nin çeşitli illerinde, farklı kurum ve kuruluşlarında istidam edilmek üzere yapılacak personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden online olarak yapılacak. En az İlkokul mezunu olma şartı adaylar arasında 1.154 temizlik personeli alınacak. Peki İŞKUR temizlik personeli başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları neler? İşte detaylar

 

 

İŞKUR TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İŞKUR üzerinden alımı yapılacak olan temizlik görevlisi alımı için başvuru yapmadan önce Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)'a kayıt yaptırmanız gerekiyor. Ardından başvuru şartlarını taşıdığınız ilana tıklayarak "Başvur" ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

İŞKUR BEDEN İŞÇİSİ BAŞVURU EKRANI
İŞKUR GİRİŞ

 

 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

- En az ilkokul mezunu olmak, 

- Bay - Bayan,

- Sağlık problemi bulunmamak,

- Takım çalışmasına yatkın,

- Kişisel temizliğine önem veren,

- Disiplinli ve kurallara uyan,

- Mesleki bilgi ve becerisi yüksek, 

- İletişim kabiliyeti yüksek, güler yüzlü,

İŞKUR'A KAYIT NASIL YAPILIR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz. Özgeçmişinizde eğitim ve meslek bilgileri girilmeden kaydınız aktife alınmamaktadır.

İŞKUR KAYIT KOŞULLARI?

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

İŞKUR ENGELLİ KAYDI NASIL YAPILIR?

Engelli; doğuştan ya da sonradan herhangi bir nedenle; bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yeteneklerini çeşitli derecelerde kaybetmesi nedeniyle toplumsal yaşama uyum sağlama ve günlük gereksinimlerini karşılamada güçlükleri olan ve korunma, bakım, rehabilitasyon, danışmanlık ve destek hizmetlerine ihtiyaç duyan kişilerden tüm vücut fonksiyon kaybının en az yüzde kırk olduğu, ikinci ve üçüncü basamak sağlık kurum ve kuruluşlarının engellilik sağlık kurulları tarafından düzenlenen “Ek-1 Erişkinler İçin Engellilik Sağlık Kurulu Raporu”, “Ek-2 Erişkinler İçin Terör, Kaza ve Yaralanmaya Bağlı Durum Bildirir Sağlık Kurulu Raporu”, “Ek-3 Çocuklar İçin Özel Gereksinim Raporu” ve/veya “Ek-4 Çocuklar İçin Terör Kaza ve Yaralanma Durum Bildirir Sağlık Kurulu Raporu” ile belgelenen kişi olarak tanımlanmaktadır.

YORUMLAR 18
 • Nurgül 3 yıl önce Şikayet Et
  Malatya da iş var mı
  Cevapla
 • Eray 3 yıl önce Şikayet Et
  Edirne var mı
  Cevapla
 • izmirdevarmi 3 yıl önce Şikayet Et
  izmirdevarmi
  Cevapla
 • İlknur 3 yıl önce Şikayet Et
  Samsunda varmı
  Cevapla
 • burcu burak 3 yıl önce Şikayet Et
  Doyarbakirda varmi ben universite mezunuyum
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle