Motorine zam geliyor

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklikten dolayı motorin grubunda 10 kuruş fiyat artışı meydana geldi. Artış pompa fiyatlarına yansıyacak.

Motorine zam geliyor
Motorine zam geliyor
GİRİŞ 05.11.2020 16:03 GÜNCELLEME 05.11.2020 16:20
Bu Habere 17 Yorum Yapılmış

Motorinin litre fiyatına 10 kuruş zam geldi.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından alınan bilgiye göre, motorine yapılan zam pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.

 

Akaryakıt fiyatlarının hesaplanması

Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor.

Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

YORUMLAR 17
 • serbest piyasa 1 yıl önce Şikayet Et
  bu serbest piyasa safsata sı tüm kalemlerde ürünlerde piyasayı bozdu neyin ne olduğu kaça satıldığı ne zaman zamlandığı hiç belli değil!
  Cevapla
 • müslüman 1 yıl önce Şikayet Et
  gelsin bütün zamlar bize doğru geldin .ne yapabilir ki .bütün tedbirlerimizi aldık.mezarımız hazır. 1590 tl. emekli maaşı ile zamları bekliyoruz .
  Cevapla
 • ümmetçi 1 yıl önce Şikayet Et
  daha fazla boşa atıp gideriz artık olmadı iteriz ne yapalım
  Cevapla
 • Hacı emminiz 1 yıl önce Şikayet Et
  Yani iyiki bi araba aldık varya :)
  Cevapla
 • Petrolcuuuuu 1 yıl önce Şikayet Et
  Fark etmiyor 50₺ alıyoruz zaten :)
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle