Konut kredisi kampanyası: Sıfır ve ikinci el ev alacaklara 0,99'dan 120 ay vade ile kredi

Ziraat Bankası 0,99 faiz oranı ve 180 aya varan vade seçenekleri ile emeklilere özel Konut Kredisi kampanyası devam ediyor. Sıfır ve ikinci el ev satın almalarında çeşitli paketler ve fırsatlar sunan banka güncel faiz oranlarının çok altında bir kredi imlanı sunuyor. İşte emeklilere özel Konut Kredi başvuru şartları ve başvuru ekranı

Konut kredisi kampanyası: Sıfır ve ikinci el ev alacaklara 0,99'dan 120 ay vade ile kredi
Konut kredisi kampanyası: Sıfır ve ikinci el ev alacaklara 0,99'dan 120 ay vade ile kredi
GİRİŞ 30.10.2020 10:52 GÜNCELLEME 30.10.2020 10:55

Emekliye özel Ziraat Bankası'ndan Konut Kredisi kampanyası! Faizlerin artması ile birlikte Ziraat Bankası 0,99'dan başlayan faiz oranları ve 180 aya varan vade seçenekleri ile emeklilere özel sıfır ve ikinci el konu Konut Kredisi imkanı sunuyor. Peki emekliler için hazırlanan kredinin başvuru şartları neler? İşte Emeklinin Artısı Kredi Paketi başvuru şartları ve merak edilen tüm detaylar...

ZİRAAT BANKASI EMEKLİNİN ARTISI KONUT KREDİSİ PAKETİ NEDİR?

Ziraat bankası tarafından Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında 0,99 faiz oranı ve 180 aya kadar vade imkanı ile sunulan konut kredisine sunulan pakettir. Kredi Ziraat Bankası maaş müşterilerine özel sunulurken ikinci el konut kredilerinde faiz oranları 1,25 oranlarında sunulmaktadır.

 

ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI

Ziraat bankası tarafından Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında sıfır konut için 120 ay vade ile kredi çekmek isteyenlere kredi 0,99 faiz oranı ile 180 ay vade ile kredi kullanmak isteyen emeklilere ise 1.09 faiz oranı ile sunuyor. 

İkinci el konut satın almak isteyen emekliler için ise 120 ay vade için 1,25, 180 ay vade avantajı ile kredi kullanmak isteyenler için 1,35 faiz oranları ile Konut Kredisi sunuluyor.

Konut Kredisi ödeme planı;

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Ziraat Bankası tarafından Emeklinin Artısı Kredi Paketi Konut Kredisine online kanallar ve Ziraat Bankası şubeleri aracılığı ile kolaylıkla başvuruda bulunulabiliyor.

KONUT KREDİSİ BAŞVURU EKRANI
KONUT KREDİSİ HESAPLAMA ARACI

KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Ziraat Bankası tarafından emeklilere özel hazırlanan Konut Kredisi başvuru şartları şu şekilde;

- Yıllık Maliyet oranı faiz tahsis ücreti ve vergiler temel alınarak hesaplanmıştır. 35 yaş için hesaplanan 1 yıllık ortalama sigorta masrafı tüketici kredisi için 39,67-TL, konut kredisi için 108,19.-TL'dir.

- Kredi paketine ait faiz oranlarından; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası ve Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az iki tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir.

- Konut Kredisi için; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası, Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az üç tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir.

- Kampanyadan maaşını Bankamız aracılığı ile alan emeklilerimiz faydalanabilecektir.