Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısına ilk destek geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Fransız mallarına yönelik olarak başlatılan boykota ilk destek TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'den geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısına ilk destek geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısına ilk destek geldi
GİRİŞ 26.10.2020 15:57 GÜNCELLEME 26.10.2020 16:34
Bu Habere 12 Yorum Yapılmış

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fransız mallarının boykot edilmesi çağrısını desteklediklerini belirterek, "Halkımız, boykot kampanyasına katılım sağlamalı ve esnafımızdan Fransız menşeli ürünler talep etmemelidir." ifadesini kullandı.

 

Palandöken, Erdoğan'ın boykot çağrısına yaptığı yazılı açıklamayla destek verdi. 

Vatandaşların boykot konusunda duyarlılık göstermesi gerektiğini kaydeden Palandöken, "Halkımız, boykot kampanyasına katılım sağlamalı ve esnafımızdan Fransız menşeli ürünler talep etmemelidir. Boykota özen gösterilmesi ülkemizin menfaatleri bakımından çok önemli." değerlendirmesinde bulundu.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 12
 • Cad 2 yıl önce Şikayet Et
  Boykota Chp hdp a101 carfur bim sok.mihros katilirmi sizce?
  Cevapla
 • TANER 2 yıl önce Şikayet Et
  Şok,Bim ve A101 fıransız malı satmamalı
  Cevapla
 • Ankara 2 yıl önce Şikayet Et
  Raflarda fransız malıdır diye uyarılar bulunması iyi olacaktır. Bize açıkça düşmanlık yapıyorlar. Lütfen herkes aldığı ürünlere dikkat etsin.
  Cevapla
 • Kakalinka 2 yıl önce Şikayet Et
  Thy öncü olsun fransaya uçuşları durdursun o kadar.
  Cevapla
 • Gurbetçi 2 yıl önce Şikayet Et
  Thynin fransa ucusları denetimlerde sen nasıl ceza yagıyor gör şimdi her krizde bu olmuştur gene olacak Türkler olarak “idare eder” kültürüyle yaşıyor ve çalışıyoruz
  Cevapla
 • Yasar 2 yıl önce Şikayet Et
  Renonun sadece TR de üretilen modeli alınabilir. Citroen Pejo danone kiri vs bir sürü markalar var bence marketler kanunen rafta bulundurması gerekiyormu bilmemde not düşsünler fransız malı diye.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle