Ziraat Bankası'ndan 0,99'dan 120 ay taksitle emekliye özel Konut Kredisi! Kredi başvuru ekranı

Ziraat Bankası, emeklilere özel 0,99 faiz oranı 180 aya varan vade ile Konut Kredisi veriyor. Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında sunulan kampanyada sıfır ve ikinci el ev alacaklara farklı faiz oranları sunuluyor. İşte emeklilere özel Konut Kredi başvuru şartları ve ekranı

Ziraat Bankası'ndan 0,99'dan 120 ay taksitle emekliye özel Konut Kredisi! Kredi başvuru ekranı
Ziraat Bankası'ndan 0,99'dan 120 ay taksitle emekliye özel Konut Kredisi! Kredi başvuru ekranı
GİRİŞ 24.10.2020 09:38 GÜNCELLEME 26.10.2020 10:48
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Ziraat Bankası'ndan emeklilere özel Konut Kredi kampanyası. Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında sıfır ve ikinci el konut almak isteyen emekliler için hazırlanan kredi kapsamında ziraat bankası 0,99 faiz oranları ve 180 aya varan vade ile kredi imkanı sunuyor. Peki emekliler için hazırlanan Konut Kredisi kampanyası başvuru şartları neler? İşte tüm detaylar ve başvuru ekranı...

ZİRAAT BANKASI EMEKLİNİN ARTISI KONUT KREDİSİ PAKETİ NEDİR?

Ziraat bankası tarafından Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında 0,99 faiz oranı ve 180 aya kadar vade imkanı ile sunulan konut kredisine sunulan pakettir. Kredi Ziraat Bankası maaş müşterilerine özel sunulurken ikinci el konut kredilerinde faiz oranları 1,25 oranlarında sunulmaktadır.

 

 

ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI

Ziraat bankası tarafından Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında sıfır konut için 120 ay vade ile kredi çekmek isteyenlere kredi 0,99 faiz oranı ile 180 ay vade ile kredi kullanmak isteyen emeklilere ise 1.09 faiz oranı ile sunuyor. 

İkinci el konut satın almak isteyen emekliler için ise 120 ay vade için 1,25, 180 ay vade avantajı ile kredi kullanmak isteyenler için 1,35 faiz oranları ile Konut Kredisi sunuluyor.

Konut Kredisi ödeme planı;

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Ziraat Bankası tarafından Emeklinin Artısı Kredi Paketi Konut Kredisine online kanallar ve Ziraat Bankası şubeleri aracılığı ile kolaylıkla başvuruda bulunulabiliyor.

KONUT KREDİSİ BAŞVURU EKRANI
KONUT KREDİSİ HESAPLAMA ARACI

KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Ziraat Bankası tarafından emeklilere özel hazırlanan Konut Kredisi başvuru şartları şu şekilde;

- Yıllık Maliyet oranı faiz tahsis ücreti ve vergiler temel alınarak hesaplanmıştır. 35 yaş için hesaplanan 1 yıllık ortalama sigorta masrafı tüketici kredisi için 39,67-TL, konut kredisi için 108,19.-TL'dir.

- Kredi paketine ait faiz oranlarından; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası ve Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az iki tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir.

- Konut Kredisi için; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası, Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az üç tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir.

- Kampanyadan maaşını Bankamız aracılığı ile alan emeklilerimiz faydalanabilecektir.

YORUMLAR 1
  • Kırkdokuzelli 1 yıl önce Şikayet Et
    Mütahitler fiyatlara zam yapmaya başlamıştır..
    Cevapla