Yeni Ulusal Arama ve Kurtarma Planı açıklandı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Mavi Vatanımızda arama ve kurtarma sorumluluk sahamızı, Doğu Akdeniz'de faaliyet gösteren milli gemilerimizin arama sahalarını kapsayacak şekilde genişlettik. Yeni Ulusal Arama ve Kurtarma Planımız ülkemize hayırlı olsun" dedi.

Yeni Ulusal Arama ve Kurtarma Planı açıklandı
Yeni Ulusal Arama ve Kurtarma Planı açıklandı
GİRİŞ 17.10.2020 11:04 GÜNCELLEME 17.10.2020 12:07
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla, Türkiye’nin Mavi Vatanda arama ve kurtarma sorumluluk sahasını, Doğu Akdeniz’de faaliyet gösteren milli gemilerin arama sahalarını kapsayacak şekilde genişlettiklerini duyurdu.

 

Bakan Karaismailoğlu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Fatih’e, Yavuz’a, Kanuni’ye selam olsun. #MaviVatanımızda arama ve kurtarma sorumluluk sahamızı, Doğu Akdeniz'de faaliyet gösteren milli gemilerimizin arama sahalarını kapsayacak şekilde genişlettik. Yeni Ulusal Arama ve Kurtarma Planımız ülkemize hayırlı olsun.”

YORUMLAR 7
 • levrok 2 yıl önce Şikayet Et
  Giritin guneyi niye yok?
  Cevapla
 • Yiğit 2 yıl önce Şikayet Et
  Şu Ege Denizini tam ortadan neden çizmiyorsunuz. Doğrusu öyle değil mi? Münhasır Ekonomik Bölgede adalar karasuları hariç dikkate alınmıyor. Cesur olun korkmayın artık. Siz nekadar taviz verirseniz daha fazlasını ister bu leş kargaları. Hatta yarımında ötesine geçin kudursunlar.
  Cevapla
 • Coşkun Yıldırım 2 yıl önce Şikayet Et
  Nihayet. Beklenen de istenen de olması gerekende bu idi.
  Cevapla
 • Ahmet 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu saha süper işte, içindeki adalar da dahil bizimdir.
  Cevapla
 • kürt rojda 2 yıl önce Şikayet Et
  HAYIRLI ugurlu olsun inşALLAH
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle