Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi: 0,99 faiz ile 30 bin TL destek kredisi sunuyor!

Ziraat Bankası, 0,99 ve 1,29 faiz oranları ile 36 aya varan taksitle İhtiyaç Kredisi veriyor. Müşterilerinin, başta düğün yapacakların Mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı, pencere sistemleri birçok ihtiyaçlarını karşılamak adına 30 bin TL'ye kadar kredi sunuyor. İşte Ziraat Bankası kredi başvuru ekranı ve başvuru şartları

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi: 0,99 faiz ile 30 bin TL destek kredisi sunuyor!
Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi: 0,99 faiz ile 30 bin TL destek kredisi sunuyor!
GİRİŞ 09.10.2020 13:26 GÜNCELLEME 09.10.2020 13:27

Ziraat Bankası, Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi paket kapsamında tüm müşterilerinin Mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı, pencere sistemleri birçok ihtiyaçlarını karşılamak adına düşük faizli İhtiyaç Kredisi veriyor. Başta düğün yapacaklar ve evini yenilemek isteyenlere hitap eden kredi  0,99 ve 1,29 faiz oranları ile 36 aya varan taksitle kredi imkanı ile sunuluyor. Peki Sosyal Hayatı Destek kredisi başvuru şartları neler? Nasıl Başvuru yapılır? İşte düşük faizli kredi başvuru ekranı ve detayları...

HalkBank 0,99 faiz oranları ile 30 bin TL İhtiyaç Kredisi veriyor! Kredi başvuru ekranı!

ZİRAAT BANKASI SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ NEDİR?

Ziraat Bankası Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi müşterilerinin ev ihtiyacını karşılamak adına 0,99 ve 1,29 faiz oranları ile 36 aya kadar vade iler minimum 3.000 TL maksimum 30.000 TL'ye kadar sunulan kredi paketi.

 

Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi

Mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı, pencere sistemleri finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olarak, anlaşma sağlanan firmalardan satın alınacak ürünler, azami 36 ay vade ile kredilendirilebilecek.

Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi

Kredi anlaşması bulunmayan firmalardan yerli üretim yapan firmalardan satın alacağı mobilya, kahverengi küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri ev tekstil, çeyiz ve bisiklet ihtiyaçlarının uygun şartlarda sağlanması amacıyla; azami 36 ay vade ile kredi kullanılabilecektir.

ZİRAAT BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARI

Ziraat Bankası Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi kapsamında anlaşmalı firma ve/veya bayilerden alınması durumunda müşterilenrine 0,99 oranları ile anlaşmalı olmayan firma/bayi/mağazadan alınması durumunda ise yüzde 1,29 faiz oranları ile kredi imkanı sunuyor.

KREDİYE BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası Sosyal Hayatı Destek Kredisi başvuruları Ziraat Bankası şubelerinden ve telefon bankacılığı üzerinden alınıyor.

ZİRAAT BANKASI KREDİ PAKETİ TÜM DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ