Gündoğdu: Sayın Cumhurbaşkanımız üreticinin emeğinin teminatıdır

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, kabine toplantısının ardından Giresun kalite fındık fiyatını 22.5 lira, levant kalite fındık fiyatını 22 lira olarak açıklaması fındık üreten illerde büyük sevinçle karşılandı.

Gündoğdu: Sayın Cumhurbaşkanımız üreticinin emeğinin teminatıdır
Gündoğdu: Sayın Cumhurbaşkanımız üreticinin emeğinin teminatıdır
GİRİŞ 28.07.2020 08:48 GÜNCELLEME 28.07.2020 09:15

Sosyal medya hesabı üzeriden açıklama yapan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Fındığın ve üreticilerin teminatı olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, fındık fiyatını üretici bahçeye girmeden açıkladı. Cumhurbaşkanımız’a, Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’a, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’ye ve Bölge Milletvekillerimize  teşekkür ediyorum. Üreticilerimize hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

 

 

AK Parti Her Zaman Fındık Üreticisinin Yanında

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl da fındık fiyatı çiftçilerimiz bahçeye girmeden Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından açıklandı. Hem açıklanan rakam hem de açıklamanın tarihi Cumhurbaşkanımızın, fındık üreticisinin emeğinin takipçisi ve teminatı olduğunu bir kez daha göstermiştir. Devletimiz hasat öncesinde alan bazlı gelir desteği, mazot/gübre ödemeleri, ve hasat sonrasında ise TMO’nun alımları ile daima milletimizin yanında olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Tüm Ordulu hemşehrilerimize ve bölgemize hayırlı olsun.” dedi.

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR