THY sağlık çalışanlarına indirimlerini sürdürüyor

Koronavirüs ile mücadele önemli rol oynayan sağlık çalışanları için uçuşlarda yüzde 40 indirim uygulayan Türk Hava Yolları (THY) kampanyayı bir ay daha uzattığını açıkladı.

THY sağlık çalışanlarına indirimlerini sürdürüyor
THY sağlık çalışanlarına indirimlerini sürdürüyor
GİRİŞ 24.07.2020 15:24 GÜNCELLEME 24.07.2020 15:31
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Konuyla ilgili olarak resmi twitter adresinden bir açıklama yapan THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, " Sağlık çalışanları için düzenlediğimiz %40 indirim kampanyamız dünyanın dört bir yanında ilgiyle karşılandı.  Türk Hava Yolları olarak yüksek talep gören kampanyamızın son katılım ve biletleme tarihlerini bir ay daha uzatıyoruz, kahraman sağlıkçılara bir kez daha teşekkürler" dedi. 

 

 

8 Haziran tarihi itibariyle  sağlık çalışanları için uçuşlarda yüzde 40 indirim uygulayan THY'nin  başlattığı kampanyaya 155 bin sağlık çalışanın kaydolduğu ifade edildi. Bu kayıtların yüzde 69'nun Türkiye'den yüzde 31'nin ise yurt dışından olduğu belirtildi. Kampanyaya yurt dışından ilgi gösteren ülkeler arasında Birleşik Krallık, ABD, Almanya ve Fransa yer alıyor. 

KAYNAK: DHA
YORUMLAR 4
 • cem 2 yıl önce Şikayet Et
  yılsonuna kadar devam etsin
  Cevapla
 • tunctunc 2 yıl önce Şikayet Et
  THY..Yurt di$indaki 60 YILDIR CALI$IP ÜLKELERINE PARA YOLLAYAN VEDE HEP THY ILE UCAN TÜRKLERE INDIRIM YAPMALI..NANKÖR OLMA THY..HER 65 YA$ ÜSTÜ EMEKLI TÜRK SENEDE BIR KERE BELE$ UCMALI VEYA % 50 iNDiRE GANDi OKAA..
  Cevapla
 • Ahmet Demir 2 yıl önce Şikayet Et
  İç hatlar aşırı derecede pahalı. Korona sonrası Thy milleti soymaya başladı
  Cevapla
 • Hakkı 2 yıl önce Şikayet Et
  Bayramda geçersiz indirim
  Cevapla