Başkan Erdoğan'dan kritik kıdem tazminatı açıklaması!

Bu yeni döneme aktarılan bir şey. Kendileriyle görüşmelerimiz gerek bakanlık gerek şahsım olarak devam edecek. Kıdem tazminatı hususunda adil bir konuma getirmeden bu adımı bu şekliyle atmak adil değil, doğru değil.

Başkan Erdoğan'dan kritik kıdem tazminatı açıklaması!
Başkan Erdoğan'dan kritik kıdem tazminatı açıklaması!
GİRİŞ 17.07.2020 14:22 GÜNCELLEME 19.07.2020 14:17
Bu Habere 33 Yorum Yapılmış

Başkan Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı çıkışı gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

"BU ADIMI BU ŞEKLİYLE ATMAK ADİL DEĞİL"

Son günlerde sıkça tartışılan kıdem tazminatı düzenlemesi hakkında da açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu yeni döneme aktarılan bir şey. Kendileriyle görüşmelerimiz gerek bakanlık gerek şahsım olarak devam edecek. Kıdem tazminatı hususunda adil bir konuma getirmeden bu adımı bu şekliyle atmak adil değil, doğru değil." ifadelerini kullandı. 

 

 

YORUMLAR 33
 • ..... 2 yıl önce Şikayet Et
  Emeklilik zaten mezarda birde tazminatlar gittimi oh ne guzel vur patlasin cal oynasin benim guzel memleketim
  Cevapla
 • erkan 2 yıl önce Şikayet Et
  REİSE selam birde emeklilik yaşı düşürülmeli bu konudada çalışma lazım..
  Cevapla
 • Ak sefa 2 yıl önce Şikayet Et
  Kendisi şuan 66 yaşında. En az 2028 yılına kadar CB yapacak. Kendisinin 74 yaşımda emekli olacağını düşünürsek bu ülkede kimse Erdoğan kadar emekliliği hakettiğini söylemesin. Adam dünyayı fellik fellik dolaşıyor. Ülkesi için gece gündüz çalışıyor. Bence herkes kendisi için değil ülkesi için çok çalışmalı.
  Cevapla
 • enes 2 yıl önce Şikayet Et
  ha şöyle biz diyoruzki 2022 de bu yasa intihar olur adam emekli olacağını gözü kesmiyorki emekli olunca alacakmış, yoksa banane tamam bende çalışıyorum 2008 den bu yana sigortalı aynı iş yerinde çalışıyorum kafama yatmazsa patronla anlaşır giriş çıkış yaparım. ama millet haklı olarak oy vermez . reis çok iyi gidiyorsun milletin isteklerine yanıt vermeye başladın sen köse yazılarına bakıpta millet sandıkta su mesajı verdi bu mesajı verdi bunlara inanma böyle devam et. sosyal medya yı takip edin yorumları takip edin halkla iç içe olun birde benden tavsi garibanlara ev ziyaretlerine yeniden başla!
  Cevapla
 • Mehmet 2 yıl önce Şikayet Et
  Reis istemiyorsa doğru değildir kaldırın gitsin.
  Cevapla
 • Türk'ün Pınarı 2 yıl önce Şikayet Et
  Benim haklarımı yalnız ALLAH (C.C.) korur.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle