Pençe-Kaplan Operasyonu’na iş dünyasından destek

Irak’ın kuzeyindeki Haftanin bölgesine düzenlenen "Pençe-Kaplan Operasyonu"na iş dünyasından tam destek geldi. İTO Başkanı Şekib Avdagiç Pençe-Kaplan Operasyonu’na destek vererek, “Pençe-Kaplan Operasyonu, Devletimizin bulundukları her yeri teröristlere dar etmedeki kararlılığını göstermektedir” dedi.

Pençe-Kaplan Operasyonu’na iş dünyasından destek
Pençe-Kaplan Operasyonu’na iş dünyasından destek
GİRİŞ 17.06.2020 09:27 GÜNCELLEME 17.06.2020 09:27
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, Irak’ın kuzeyindeki Haftanin bölgesine düzenlenen "Pençe-Kaplan Operasyonu"na ilişkin açıklama yaptı.

İTO Başkanı Şekib Avdagiç, şunları kaydetti:

“Kahraman Ordumuza, Devletimizin bekasını ve vatanımızın bölünmezliğini korumak için Irak’ın kuzeyindeki Haftanin bölgesinde başlattığı Pençe-Kaplan Operasyonu’nda başarı ve muzafferiyetler diliyorum.

Pençe-Kaplan Operasyonu, Devletimizin bulundukları her yeri teröristlere dar etmedeki kararlılığını göstermektedir. Aynı şekilde devletimiz, meşru müdafaa hakkını, uluslararası hukukun kendine tanıdığı tüm imkanları kullanarak korumakta kararlıdır. Başkalarının bölgeye barış getirmesini beklemeden, daha önce olduğu gibi yine bu bölgede bizzat Devletimizin barışı ve huzuru tesis edeceğinden eminiz.

Türkiye’nin birçok alanda ve bölgede yürüttüğü mücadelenin başarıya ulaşması için kahraman askerlerimiz için dua ediyoruz. Allah yardımcıları olsun. Allah, devletimizi, ordumuzu ve milletimizi var etsin”

KAYNAK: İHA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
Şekip Avdagiç
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Alper UZUN 3 ay önce Şikayet Et
    amin.
    Cevapla