AK Parti'den CHP'nin statüko sosyetesine sert tepki

Son Dakika Haberi; AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak'ın Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a yönelik "Sosyete damat" sözlerine tepki göstererek, ""Sürekli olarak aile ilişkileri üzerinden çirkin siyaset yapıyorsunuz. Sayın Bakanımızın babası Sadık Albayrak, statüko sosyetesine karşı mücadele eden bir kimsedir. Bunun için hapis yatmıştır." dedi.

AK Parti'den CHP'nin statüko sosyetesine sert tepki
AK Parti'den CHP'nin statüko sosyetesine sert tepki
GİRİŞ 03.06.2020 18:49 GÜNCELLEME 03.06.2020 19:54
Bu Habere 12 Yorum Yapılmış

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, yaklaşık iki ay sonra yüz yüze yapılan Merkez Yönetim Kurulu toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu.CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a yönelik "Sosyete damat" sözlerine tepki gösteren Ömer Çelik, "Özellikle Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Bey üzerinden sürekli aile konusu gündeme getiriyorlar. Aile meselesi Türk siyasetinde adı konulmamış etik bir alanı ifade eder. Ve bu alan ilk defa CHP tarafından ihlal edilmiştir. Aile meselesini siyasi konusu yapmak vatandaşlarımız tarafından ahlak dışı bir tutum olarak kabul edilir. Ama sürekli olarak aile ilişkileri üzerinden çirkin siyaset yapıyorsunuz, ondan sonra bize cevap verilmiyor diyorsunuz. Bunun neyine cevap vereceğiz? Statüko sosyetesi kendisi için geçerli kavramları başkası için kullanmamalıdır" ifadelerini kullandı.

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
ömer çelik
YAZDIR
YORUMLAR 12
 • Vatansever 3 ay önce Şikayet Et
  Chp önce şu 27 mayıs ayıbını görsün, o tarihinde kara bir leke olarak duruyor.
  Cevapla
 • Polat×× 3 ay önce Şikayet Et
  Yalan ve iftiraları yüzünden yüzbinlerce lşra tazminat ödeyen bşr başkanları varken bu c.h.p den seviyeli bir muhalefet beklemek abesle iştigal..Normalde barajaltında yüzde 5 alması gereken bir zihniyet saltanatına devam ediyor.Yazık oluyor.
  Cevapla
 • Polat×× 3 ay önce Şikayet Et
  Aynen öyle kendileri için geçerli kavramı kullanıyorlar.Zaten devletten geçinenlerin partisidir.Masa başında hiçbir riske girmeden işverenin işçinin nasıl şartlarda oldugunu bilmeyen piyasayı bilmeyen sosyete partisi.
  Cevapla
 • Ayaz 3 ay önce Şikayet Et
  Faik öztrak sulalece 1 asırdır chpa icinde bal kaymak içinde yüzüyor
  Cevapla
 • Çaldıran.....1514 3 ay önce Şikayet Et
  Sadece CHP de değil ; 1935li yıllardan beri sülalece Devletin içindeler.......
  Cevapla
 • Kurlangic 3 ay önce Şikayet Et
  Cok sey yazmak istiyorum ama bize yakismaz sadece bunlara tek sey soylenir Allah bunlari islah etsin islah olmuyorlarsada kahri perisan olsunlar insallah
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle