Bakan Albayrak'tan dikkatli olun çağrısı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, vatandaşları, kamu banka ve kamu katılım finans kuruluşlarının açıkladığı finansman paketlerini fırsata çevirmek isteyenlere karşı dikkatli olmaları gerektiği konusunda uyardı.

Bakan Albayrak'tan dikkatli olun çağrısı
Bakan Albayrak'tan dikkatli olun çağrısı
GİRİŞ 02.06.2020 20:18 GÜNCELLEME 02.06.2020 20:20
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Albayrak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, kamu banka ve finans kurumlarının, finansman paketlerinin imkanlarını ürün veya hizmetlerine fiyat artışı olarak yansıtan firmalarla çalışmayacaklarını hatırlatarak bu kurumları da göstermiş oldukları hassasiyet için tebrik etti.

 

Albayrak, paylaşımında şunlara yer verdi:

"Yerli üretimi desteklemek ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek için 4 finansman paketi açıklayan kamu bankaları ve kamu katılım finans kuruluşları, söz konusu finansal imkanları ürün veya hizmetlerinde fiyat artışı olarak yansıtan firmalarla çalışmayacaklarını duyurdu. Bu önemli konuda göstermiş oldukları hassasiyet için söz konusu kurumlarımızı ve yöneticilerini kutluyorum. Vatandaşlarımızı da bu vesile ile fırsatçılara karşı uyanık olmaya davet ediyor, bir kez daha tüm milletimize hayırlı ve bol kazançlar diliyorum."

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YORUMLAR 3
 • rıdvan 3 ay önce Şikayet Et
  daire ve arabalar bir havuz da toplanıp alı kişiler oradan alabilmeli yoksa 100 lik araba hemen 125 bin olur 350 binlik daire 400 bin olur
  Cevapla
 • Türktorunu 3 ay önce Şikayet Et
  sayın bakanm neden faiz hassasiyeti olan müslümanlarada bi güzellik yapmazsınız. bize devlet bi yol bir ad koysun adı faiz olmasın bizde ev sahibi olalım kira zulmünden kurtulalım inş.
  Cevapla
 • murtaza 3 ay önce Şikayet Et
  Sayın bakan yapılandırma yapında bizi utandırın
  Cevapla