200 bin kişinin borcu ertelendi

VakıfBank Genel Müdürü Üstünsalih yaptığı son dakika açıklamasında, "Şu ana kadar hem bireysel hem ticari 65 bin müşterimizin 305 milyon liralık kredi kartı borçlarını erteledik. Ayrıca 200 bin bireysel müşterimizin 11 milyar liralık kredi, kredi kartı taksitlerini erteledik" dedi.

200 bin kişinin borcu ertelendi
200 bin kişinin borcu ertelendi
GİRİŞ 06.04.2020 12:38 GÜNCELLEME 06.04.2020 13:28
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Şu ana kadar hem bireysel hem ticari 65 bin müşterimizin 305 milyon liralık kredi kartı borçlarını erteledik" açıklamasında bulundu.

 

200 bin bireysel müşterilerinin 11 milyar liralık kredi, kredi kartı taksitlerini ertelediklerini belirten Üstünsalih, "KOBİ, ticari ve kurumsal ölçekte 19 bin müşterimizin 14,5 milyar lira tutarındaki kredisini öteledik" bilgisini verdi.

Üstünsalih, "Müşterilerimiz VakıfBank Mobil'i bu süreçte aktif olarak kullandı. Mart ayında şubat ayına göre işlem sayısında yüzde 15,3 artış gerçekleşirken, yapılan işlemler ise 34 milyon adet arttı" ifadelerini kullandı.

 

 

KAYNAK: AA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 7
 • yunus sekerci 1 ay önce Şikayet Et
  bende ertlme yatım ama sonuc olrak bygı bır faız yukldıler faızden harıc 470 estra daha yuklme yaptılar bu nasıl bır ertme anlmıs deylım toplmda mevcut borcuma 2900 tl ekldı
  Cevapla
 • Hakan kara 1 ay önce Şikayet Et
  Bu işin sonunda herkez batar banka faiz ister ticari firmalar kgf bekler küçük işletmeler kira aldığı yatırım yaptığı ergümanın taksitini ödiyemez bide bankalar sicile bakar. Sonra TV de çıkarlar bankaya gidin herkeze kredi veriyoruz derler. Gidersin Bi umut riski göze alıp yok sana kredi derler...
  Cevapla
 • levent 2 ay önce Şikayet Et
  Allah aşkına devlet bankaları bile ertelerken faiz alıyor. Bugün Halk bankasına ulaşmaya çalışıyorum benim ertelememi iptal edin diye telefonları açan yok. Bu şakamı !!! Reis bu banka konusuna el atmanı bekliyouz. İşin kötüsü Cimer i arıyorum onu da açan yok. Kime ne yazsam artık bilmiyorum. Genel Mdürülerine sayın bakanlarımıza Linked ten yazacağın artık..
  Cevapla
 • mehmet kasım ocak 2 ay önce Şikayet Et
  ertelendi de faizsiz ertelenmedi üstüne yine yerleştirildi
  Cevapla
 • ali 2 ay önce Şikayet Et
  Doğru söylüyorsun kardeş.Bunlar faizsiz erteleme yapmazlar.Bankacılık çağdaş tefeciliktir.
  Cevapla
 • M. KORKMAZ 2 ay önce Şikayet Et
  Darısı diğer bankaların başına.. Garanti, Akbank,... gibi
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle